Kanzelsberger, a. s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Kanzelsberger, a. s.


Vydané tiskové zprávy


Ježíšek u Kanzelsbergera naděluje už tento týden!

Obálky s vánočním direct mailem už šestým rokem odesílá na adresy svých zákazníků knihkupecký řetězec Kanzelsberger.

Kanzelsberger otevřel knihkupectví v Břeclavi, další bude v Klatovech

Nejnovějším obchodem knihkupeckého řetězce Kanzelsberger se v srpnu stala prodejna v ulici Jana Palacha v centru Břeclavi.

Knihy Kanzelsberger na Zlatém Andělu ve zbrusu novém

Celonárodní knihkupecký řetězec Kanzelsberger dnes po rekonstrukci znovu otevřel prodejnu na pražském Zlatém Andělu.

Vánoce 2× ročně čekají letos zákazníky knihkupectví Kanzelsberger

Tradiční direct mail svým zákazníkům rozesílá knihkupectví Kanzelsberger vždy v předvánočním období. Letos poprvé odešle zásilky i na jaře.

Michal Viewegh v únoru „na lajně“ knihkupectví Kanzelsberger

V únoru zasedne k online rozhovoru na facebooku nejúspěšnější český autor současnosti, spisovatel Michal Viewegh.

E-knihy 2011: vyrovnaný souboj s tradičními papírovými nosiči

„Když kniha, tak tištěná!“ Tak se dají shrnout výsledky online průzkumu E-knihy v e-světě, který zkraje roku uspořádal knihkupecký řetězec Kanzelsberger.

„Nezavíráme, ale stěhujeme se,“ hlásí Dům knihy Kanzelsberger

Knihkupecký řetězec Kanzelsberger na letošní jaro ohlásil řadu významných změn. Otevře nový obchodní dům, samostatnou kavárnu a spustí moderní e-shop.

Kanzelsberger otevřel knihkupectví v Jeseníku

Čtyřicátým obchodem knihkupeckého řetězce Kanzelsberger se stala prodejna na náměstí Svobody v centru Jeseníku.

Rozhovory „na lajně“ v novém roce otevře cukrářka Iveta Fabešová

První zpovídanou seriálu online rozhovorů knihkupectví Kanzelsberger bude v letošním roce cukrářka-amatérka Iveta Fabešová.

Nejprodávanější knihou roku byl Ztracený symbol Dana Browna

Absolutně nejprodávanější knihou uplynulého roku 2010 byl celosvětový bestseller Dana Browna Ztracený symbol. Vyplývá to z žebříčku celoročního prodeje knihkupeckého řetězce Kanzelsberger.

Kanzelsberger tweetuje

Symbolicky novoročním přáním dnes otevřel knihkupecký řetězec Kanzelsberger svůj účet na Twitteru.

Vánoce s knížkou budou i letos, i když lidé šetří

Pod stromečkem nesmí tradičně chybět dobrá knížka. Jinak tomu nebude ani letos, nakupovat se ale bude méně, nebo levnější knihy. Vyplývá to z online průzkumu uskutečněného knihkupeckým řetězcem Kanzelsberger.

Vánoce v knihkupectví Kanzelsberger začínají 25. října

Pátým rokem letos knihkupecký řetězec Kanzelsberger odesílá stálým zákazníkům už tradiční direct mailovou vánoční zásilku.

Červená kniha odhaluje původ teorií psychoanalytika Carla Gustava Junga

Česky poprvé tento týden vyšla mimořádná Červená kniha. Poprvé světlo světa spatřila teprve loni na podzim. Jejím autorem je uznávaný psychoanalytik Carl Gustav Jung.

S Mariuszem Szczygiełem si můžete povídat nejen o Gottlandu

Polský novinář a spisovatel Mariusz Szczygieł přijal pozvání knihkupectví Kanzelsberger k online rozhovoru se svými českými čtenáři. Na jejich otázky bude odpovídat na facebooku v pátek 29. října od jedenácti hodin.

Simona Monyová bude na facebooku odpovídat na otázky čtenářů

Simona Monyová je třetí osobností, která bude živě odpovídat na otázky čtenářů na facebooku knihkupectví Kanzelsberger. Online rozhovor odstartuje ve čtvrtek 30. září v jedenáct hodin.

Rabín požehná českému originálu knihy, kterou „uloupila“ holandská autorka

Třicet let trvající boj Evžena Hilara, syna autorky terezínského deníku Nemám žádné jméno, se blíží snad ke šťastnému konci. České vydání knihy jeho matky Dagmar Hilarové představí v úterý 21. září v pražském Domě knihy Kanzelsberger.

Na lajně... se spisovatelkou Věrou Noskovou

Online rozhovory knihkupectví Kanzelsberger na facebooku pokračují. Příští týden bude na otázky fanoušků odpovídat česká spisovatelka Věra Nosková.

Veselý den pro školáky připravilo brněnské knihkupectví Kanzelsberger

Brněnské knihkupectví Kanzelsberger v Josefské ulici připravilo školákům pestrý program k zahájení nového školního roku.

Na lajně s bloggerem Ladislavem Větvičkou

Knihkupectví Kanzelsberger odstartuje příští týden na své stránce na facebooku novou tradici – on-line rozhovory se zajímavými tvůrci.

Natoč / nakresli / zazpívej / vyrob si svou knihu a soutěž o lupeny do kina nebo balík knih!

Síť knihkupectví Kanzelsberger vyhlašuje soutěž ke Světovému dni knihy.

Hudebniny Domu knihy Kanzelsberger jsou na Facebooku

Sociální sítě jsou fenoménem posledního roku, který knihkupecký řetězec Kanzelsberger v marketingové komunikaci rozhodně neignoruje.

Krize? Lidé nakupující knihy ji nepociťují

Lidé, kteří jsou zvyklí nakupovat knihy, nepociťují, že by letos jejich peněženky trápila hospodářská krize. Nejčastěji za knihy pod stromečkem utratí do dvou tisíc korun. Vyplývá to z průzkumu, který mezi svými zákazníky uskutečnil knihkupecký řetězec Kanzelsberger.

Knihy od Kanzelsbergera pomáhají neziskovkám

Zákazníci knihkupeckého řetězce Kanzelsberger od listopadu mohou přispívat svými nákupy ve prospěch vybraných neziskových organizací. Partnery knihkupectví jsou Liga proti rakovině Praha, Nadační stipendijní fond Jedličkova ústavu a Sdružení SOS dětských vesniček.

35. ročník Ekofilmu proběhne také u Kanzelsbergera

Novým partnerem letos již 35. ročníku Ekofilmu se stal Dům knihy Kanzelsberger v Českých Budějovicích.

Kanzelsberger otevřel knihkupectví v Parku Hostivař

Čtyřicátým obchodem knihkupeckého řetězce Kanzelsberger se koncem července stala prodejna otevřená v pražském obchodním centru Park Hostivař.

Ekonomie dobra a zla se stala nejprodávanější knihou týdne

Absolutně nejprodávanější knihou uplynulého týdne byla Ekonomie dobra a zla. Porazila tak po několika týdnech kralování nový román Dicka a Felixe Francisových Talár a dres.

Na Facebooku vrcholí soutěž knihkupectví Kanzelsberger o knižní poukázky

Teprve půldruhého měsíce funguje na sociální síti Facebook stránka knihkupectví Kanzelsberger. Za krátkou dobu se podařilo získat přes čtyři stovky fanoušků.

Jihočech Libor Sváček bude vystavovat v Domě knihy Kanzelsberger

Výstavu velkoformátových fotografií jižních Čech mohou od úterka 8. června až do 26. června zhlédnout návštěvníci českobudějovického Domu knihy Kanzelsberger v Kanovnické ulici.

Knihkupectví Kanzelsberger spustilo stránku na Facebooku

Síť knihkupectví Kanzelsberger nově otevřela svoji stránku v prostředí Facebooku. Právě v těchto dnech ji hodlá představit svým stávajícím zákazníkům.

Březen u Kanzelsbergera: měsíc knihy z Mladé fronty

Někdejší tradici knižního března oživil letos knihkupecký řetězec Kanzelsberger ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta.

Kanzelsberger otevřel největší knižní dům v jižních Čechách

V pondělí po poledni otevřela firma Kanzelsberger v Českých Budějovicích v Kanovnické 3 největší knižní dům v regionu jižních Čech.

Kanzelsberger spustil novou verzi věrnostního programu

Už v září 2005 zavedla knihkupectví sítě Kanzelsberger vlastní věrnostní program. Právě dnes mohou jeho členové, ale i noví zákazníci vstoupit do nové, lepší verze loajalitního Klubu Kanzelsberger.

Kanzelsberger otevřel prodejnu v Jihlavě

Čerstvým přírůstkem sítě knihkupectví Kanzelsberger se dnes stala prodejna otevřená v novém jihlavském obchodním centru City Park.

Botanik Václav Větvička vyrazí do krajů

Na podzimní miniturné do českých a moravských měst vyráží v těchto dnech oblíbený autor Václav Větvička, bývalý ředitel pražské botanické zahrady.

Pražský primátor bude Jihočechům podepisovat knihu z Everestu

Knihu, kterou napsal Pavel Bém společně s Rudolfem Švaříčkem o své výpravě na nejvyšší horu světa Mt Everest, bude podepisovat primátor hlavního města Prahy ve čtvrtek 16. října od 13:30 hodin v knihkupectví Kanzelsberger v Českých Budějovicích na Lannově třídě.

Server tn.cz hledá „nejšílenější“ českou knihu

Portál nejsledovanější televize Nova tn.cz dnes spustil soutěž o nejbizarnější název knihy vydané v češtině. Partnerem soutěže je knihkupectví Kanzelsberger.

Děti čtou. A jak!

V posledních letech bývá zvykem tvrdit, že dnešní děti už nečtou. Prázdninová anketa uspořádaná mezi rodiči a dětmi knihkupeckým řetězcem Kanzelsberger a nakladatelstvím Mladá fronta potvrdila, že knížka má v dnešních rodinách stále silné postavení.

Pohádkář Báry Nesvadbové už šest týdnů vede hitparádu!

Tak to je opravdu zaznamenáníhodný výkon! Zvláště uprostřed okurkové sezóny horkého léta. Už šest týdnů v kuse vede Barbara Nesvadbová se svým románem Pohádkář hitparádu nejprodávanějších knih největšího knihkupeckého řetězce Kanzelsberger.

Nejlepší dárek za vysvědčení? Přeci kniha!

Konec školního roku tradičně přináší dilema: zda a čím odměnit ratolesti za jejich vysvědčení. Knihkupectví Kanzelsberger společně s nakladatelstvím Mladá fronta připravili ke konci školního roku společnou akci Kupte knihu za vysvědčení a na prázdniny.

V Domě knihy Kanzelsberger oslavíme svátek dětí

Svůj svátek si mohou děti užít v neděli 1. června v době od 11 do 17 hodin v pražském Domě knihy Kanzelsberger na Václavském náměstí 4 (na Můstku).

Kanzelsberger „bibli rasistů“ neprodává

Média v posledních dnech upozornila na kontroverzní knižní novinku Turnerovy deníky vydanou nakladatelstvím Kontingent Press. V článcích se mimo jiné objevují zmínky, že kniha jde na dračku a jde tedy pro knihkupce o „dobrý kšeft“.

Den proti rakovině podpoří i knihkupectví Kanzelsberger

Partnerem Českého dne proti rakovině, jehož symbolem je žlutá kytka měsíčku lékařského, se stala síť knihkupectví Kanzelsberger.

Knihkupectví Kanzelsberger vyhlašuje spotřebitelskou soutěž na podporu vítězných knih Magnesia Litera

Včera večer byla vyhlášena ocenění udělovaná v rámci prestižní literární soutěže Magnesia Litera. Koupí některé z oceněných knih mohou zákazníci postoupit do slosování.

Jen do čtvrtka mohou čtenáři hlasovat pro svoji knihu

Nejpozději ve čtvrtek 10. dubna mohou čtenáři svým hlasem ovlivnit, která z loni vydaných knih získá nestatutární Kanzelsberger cenu čtenářů udělovanou v rámci literární soutěže Magnesia Litera.

Kanzelsberger otevírá v březnu dvě další knihkupectví

Březen – měsíc knihy už dávno neplatí, největší český knihkupecký řetězec Kanzelsberger však v tomto měsíci otevírá hned dvě nové prodejny.

Harry trhá rekordy: za jediný den vyprodal týdenní zásoby!

O poslední díl Harryho Pottera je v Česku nebývalý zájem. Potvrzují to výsledky prodeje za celý včerejší den. Všech 39 prodejen knihkupeckého řetězce Kanzelsberger prodalo 31. ledna přes šest tisíc výtisků knihy Harry Potter a Relikvie smrti.

Dům knihy Kanzelsberger se promění v Příčnou ulici z příběhů Harryho Pottera

Minutu po půlnoci 31. ledna zahájí Dům knihy Kanzelsberger na Václavském náměstí prodej posledního dílu série Joanne K. Rowlingové Harry Potter a Relikvie smrti.

Ruští turisté trumfli tradiční novoroční hit: daně

Počátek každého roku bývá tradičně v knihkupectvích ve znamení daňových publikací. Čerstvý žebříček však přinesl jedno netradiční překvapení.

Knihkupectví Kanzelsberger naděluje dárky věrným zákazníkům

Všichni stálí zákazníci, kteří jsou členy věrnostního klubu, najdou v těchto dnech ve svých schránkách zásilku s logem knihkupectví Kanzelsberger.

První sudokuvlak na světě vyrazí z Prahy do Brna a zpět

Světově oblíbený hlavolam sudoku je v Česku doma už třetím rokem, luští jej lidé všech generací včetně celebrit, luští se na ulicích, v kancelářích i doma, případně v prostředcích veřejné dopravy. Poprvé na světě vyrazí druhou listopadovou sobotu na cestu z Prahy do Brna a zpět dětský sudokuvlak.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.