Vánoce 2× ročně čekají letos zákazníky knihkupectví Kanzelsberger | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vánoce 2× ročně čekají letos zákazníky knihkupectví Kanzelsberger


Tradiční direct mail svým zákazníkům rozesílá knihkupectví Kanzelsberger vždy v předvánočním období. Letos poprvé odešle zásilky i na jaře.

„Rozhodli jsme se podpořit prodej také v období dovolených a prázdnin,“ vysvětluje Zdeněk Fekar z marketingu knihkupectví.

Od 1. června tak stálí zákazníci knihkupectví Kanzelsberger mohou ve svých schránkách obálku s klubovými benefity: padesátikorunovou knižní poukázku platnou ve všech prodejnách sítě a další padesátikorunu platnou pouze ve znovuotevřeném knihkupectví na pražském Zlatém Andělu. Zásilka obsahuje i nabídky dalších partnerů.

Nakladatelství Host propaguje atraktivní romány, které si mohou zákazníci koupit ve všech pobočkách se zajímavou 15% slevou.

Nabídku wellness pobytů představuje OREA HOTELS včetně tipovací soutěže o víkendový pobyt; zákazníci, kteří si zřídí ING Konto získají bonus ve výši 300,- korun.

„Partnerské nabídky zařazujeme do direct mailu kvůli snížení nákladu na jeho realizaci, zákazníci na ně většinou reagují vstřícně,“ říká šéf marketingu. „Navzdory zmiňované krizi, nebo možná právě díky ní, se nám letos bez problémů podařilo získat inzerenty i pro jarní zásilku,“ dodává Fekar.

Celkem Kanzelsberger odesílá téměř patnáct tisíc prázdninových zásilek. Koncept direct mailu vytvořil interní marketingový tým. Tisk zajistila firma Didot.polygrafická společnost, realizaci zásilky měla na starost Česká mailingová společnost.

Věrnostní program Klub Kanzelsberger vznikl v září 2005. Kanzelsberger provozuje osm knihkupectví v Praze a dalších 32 prodejen v celkem 29 městech Česka. Více informací o klubu najdete na www.klub-kanzelsberger.cz.Kontakt:

Zdeněk Fekar
marketing & public relations
zfekar@kanzelsberger.cz
(+420)775599024
(+420)234064247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 5. 2011 17:06
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Kanzelsberger, a. s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
největší celonárodní knihkupecký řetězec
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.