Kanzelsberger otevírá v březnu dvě další knihkupectví | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kanzelsberger otevírá v březnu dvě další knihkupectví


Březen – měsíc knihy už dávno neplatí, největší český knihkupecký řetězec Kanzelsberger však v tomto měsíci otevírá hned dvě nové prodejny.

První přivítala první zákazníky ve čtvrtek 13. března v nové nákupní galerii Fénix v pražských Vysočanech. Nový obchod je otevřený od pondělka do neděle od 9 do 21 hodin. Na prodejní ploše 150 metrů čtverečních zákazníci dostanou veškerý sortiment knih, včetně novinek a široké nabídky levných titulů.

Druhou prodejnu o rozloze 130 metrů čtverečních firma otevře 19. března v Příbrami v nově otevíraném obchodním centru Skalka, které má ambici zařadit se mezi centra špičkové úrovně.

„Snažíme se být co nejblíže všem našim zákazníkům. Proto neustále vyhodnocujeme lokality, které mohou být zajímavé pro naše obchody,“ řekl Jan Kanzelsberger ml. zodpovědný za expanzi řetězce knihkupectví.

Prodejny Kanzelsberger poskytují svým zákazníkům v celé síti standardní komfort služeb. Standardem je placení všemi běžnými druhy platebních karet č dárkové balení knih. Řešením, jak udělat radost jsou dárkové poukázky prodávané v hodnotách 50, 100, 200 a 500 korun.

Užitečná je informační služba poskytující přehled o téměř šedesáti tisících titulů z české produkce, včetně možnosti objednat si knihy, které nejsou běžně v prodeji, a to jak z tuzemska, tak zahraničí. Zdarma si zákazníci mohou objednat zpravodaj o knižních novinkách či kulturních akcích rozesílaný e-mailem každý týden. Ve všech pobočkách jsou v prodeji také vstupenky na kulturní a sportovní akce nabízené v síti Ticketstream.

Stálí zákazníci mohou využívat výhody věrnostního programu Klub Kanzelsberger. Členové klubu při každém nákupu zaplatí o 5 % levněji a to ve všech obchodech sítě. Kanzelsberger podporuje také slevové programy vybraných partnerů: levněji mohou nakupovat cestující Českých drah či žlutými autobusy Student Agency, členové Klubu posluchačů Českého rozhlasu Reginy, studenti při platbě kartou Student+ a také zde svým nakupováním mohou spořit na penzi zákazníci, kteří jsou členy AXA Clubu.

Firma Kanzelsberger byla založena v roce 1990. S téměř půlmiliardovým obratem je největším knihkupeckým řetězcem se zhruba desetiprocentním tržním podílem. Po otevření příbramské prodejny společnost provozuje 41 obchodů ve 28 městech.Kontakt:

Zdeněk Fekar
marketing & public relations
zfekar@kanzelsberger.cz
(+420)607990241
(+420)234064247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 3. 2008 14:20
Kategorie: Ekonomika | Kultura
Název zdroje: Kanzelsberger, a. s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
největší celonárodní knihkupecký řetězec
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.