Kanzelsberger otevřel knihkupectví v Břeclavi, další bude v Klatovech | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kanzelsberger otevřel knihkupectví v Břeclavi, další bude v Klatovech


Nejnovějším obchodem knihkupeckého řetězce Kanzelsberger se v srpnu stala prodejna v ulici Jana Palacha v centru Břeclavi.

Knihkupectví je otevřené ve všedních dnech od 8 do 18 hodin a v sobotu od 8 do 12 hodin. Zákazníci zde dostanou veškerý sortiment knih, včetně novinek a bohaté nabídky levných titulů.

Další prodejnou otevřenou ještě v srpnu bude knihkupectví v Klatovech se stejnou prodejní dobou i úplným sortimentem.

Prodejny Kanzelsberger poskytují svým zákazníkům v celé síti širokou nabídku služeb. Standardem je placení všemi běžnými druhy platebních karet či dárkové balení knih. Řešením, jak udělat radost, jsou dárkové knižní poukázky prodávané v hodnotách 50, 100, 200 a 500 korun.

Užitečná je informační služba poskytující přehled o téměř šedesáti tisících titulů z české produkce, včetně možnosti objednat si knihy, které nejsou běžně v prodeji, a to jak z tuzemska, tak ze zahraničí. Zdarma si zákazníci mohou objednat zpravodaj o knižních novinkách či kulturních akcích rozesílaný e-mailem každý týden. Kanzelsberger je dostupný také na facebooku: www.facebook.com/knihy.kanzelsberger a na twitteru: @kanzelsberger.

Ve všech pobočkách jsou v prodeji také vstupenky na kulturní a sportovní akce nabízené v síti Ticketstream a dobíjení kreditů mobilních telefonů všech tří tuzemských operátorů.

Stálí zákazníci mohou využívat výhody věrnostního programu Klub Kanzelsberger. Členové klubu po splnění základní podmínky při každém nákupu zaplatí o 5 % méně a to ve všech obchodech sítě. Za své nákupy navíc sbírají body, které mohou směnit za různé dárky. Kluboví zákazníci nemusí při reklamaci předkládat paragon.

Kanzelsberger podporuje také slevové programy vybraných partnerů: levněji mohou nakupovat cestující Českých drah či žlutými autobusy Student Agency, studenti držící kartu ISIC a také zde svým nakupováním mohou spořit na penzi zákazníci, kteří jsou členy AXA Clubu, nebo sbírat body členové Exclusive programu Raiffeisenbank. Knihkupectví Kanzelsberger také přijímají poukázky Premia.

Firma Kanzelsberger byla založena v roce 1990. Se svými 42 prodejnami v jednatřiceti městech je největším celonárodním knihkupeckým řetězcem.Kontakt:

Zdeněk Fekar
marketing & public relations
zfekar@kanzelsberger.cz
www.kanzelsberger.cz
(+420)775599024
(+420)234064247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 8. 2011 15:14
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Kanzelsberger, a. s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
největší celonárodní knihkupecký řetězec
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.