Profit klub | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Profit klub


Vydané tiskové zprávy


Nemocnice v Městci Králové hospodaří se ziskem i přesto, že se specializuje na geriatrii

V pátek 12. 8. navštívil ministr zdravotnictví Leoš Heger některé nemocnice ve Středočeském kraji. Jednou ze zastávek byla také nemocnice v Městci Králové, kde ho uvítala její ředitelka MUDr. Renáta Petrová a její tým.

Brand New Products získal do portfolia nové značky

Nike, Adidas, Reebok, Playboy a Mustang se budou prodávat jakou outletové zboží v multibrandových prodejnách Brand New Produts

Nejstarší whisky světa je na prodej v ČR

Glenfiddich 1937 Rare Collection 64 y.o. 0,7l je jedinou volně prodejnou lahví na světě! V poslední době se i v Česku rozhodlo několik investorů investovat do mimořádných sběratelských lahví.

Brand New Products – důležitá zastávka při nakupování!

Výprodeje jsou v plném proudu, obchody se zbavují svého sezónního zboží. Pravidelné nakupování značkového zboží za zlomek ceny můžete využívat po celý rok. Outletový obchod Brand New Products. Co si pod tím představit? Nic Vám to neříká? Zkusíme to takhle: Dolce & Gabbana, Versace, Tommy Hilfiger, Lee Cooper, Wrangler, Lee, Mustang, Mexx, Esprit, Gin Tonic, Selected, Adidas, Puma, Lotto, Fila a další.

Nový specializovaný slevový server Steakomat právě startuje

Populární slevové nakupování rozšiřuje slevový portál Helbea.cz o nový specializovaný server, primárně zaměřený na milovníky steaků, grilování a tradiční české kuchyně s názvem Steakomat.

Equal Pay Day – boj za rovnoprávnost odměňování žen a mužů

S obrovským zájmem veřejnosti se setkal již 2. ročník Equal Pay Day (EPD), který se uskutečnil 14. dubna 2011 v Praze v nákupním centru Palladium. Tato akce, která probíhá již tradičně v mnoha zemích světa, se koná v ČR díky Lence Šťastné, prezidentce neziskové organizace Business and Professional Women.

BRAND NEW PRODUCTS otevřel novou prodejnu se značkovou módou v Hodoníně

V tomto týdnu se otevírá nová prodejna se značkovou módou v nákupním centru IRO v Hodoníně. Prodejna patří do franšízové sítě BRAND NEW PRODUCTS a nachází se v obchodním domě IRO.

Nerovné pracovní podmínky mužů se již druhý rok budou řešit 14.4.2011 v pražském obchodním centru Palladium

Je na čase probudit ženy ze zimního spánku a to je cílem 2. ročníku Equal Pay Day. Equal Pay Day neboli den rovnosti příjmů pro obě pohlaví je celosvětovou akcí, pořádá jej nezisková organizace Business and Professional Women (BPW). Tato organizace působí ve více než 94 zemích na celém světě a má své zastoupení jak v OSN, tak v Radě Evropy. Český Equal Pay Day se uskuteční 14. dubna 2011 v pražském nákupním centru Palladium.

Proč si zajistit prověrku národního bezpečnostního úřadu právě teď?

Důvěryhodnost – to je v současnosti velmi důležitý faktor, který ovlivňuje výběr lidí a společností při vzájemné spolupráci. S tím úzce souvisí ochrana a bezpečnost našich informací. Každá společnost, natož orgány státní správy, si své informace důkladně chrání. Nahlédnout do nich nechají jen opravdu solidní společnost, důkladně prověřenou státní institucí, speciálně k tomu určenou.

Křest knihy Jistou cestou ke skvělosti.

Na pražské Lávce se křtila kniha Jistou cestou ke skvělosti, na snímku je její spoluvydavatel Mark Dzirasa a kmotr herec Jaroslav Dušek, který právě na Lávce hraje divadelní hru Čtyři dohody. Na křtu bylo veselo, pánové improvizovali a také improvizovaně zazpívali. Láhev Becherovky, kterou se křtilo, ač je plná, posloužila jen jako rekvizita. Jaroslav Dušek sršící vtipem i energii byl již šestý den o vodě, začal jarní očistnou kúru.

BRAND NEW PRODUCTS - nová značka na českém oděvním trhu v loňském roce splnila cíl

Na český trh vstupovala firma s oděvy BRAND NEW PRODUCTS v době vrcholící krize. Právě oblečení spadá do kategorie odložitelných výdajů, přesto se firmě podařilo otevřít tři obchody, které si na loňský rok naplánovala.

Pro dlouhý, aktivní život trénujte mozek - Brain jogging

Přirozené slábnutí některých funkcí mozku spojené s věkem nás po padesátce může připravit o zaměstnání, po sedmdesátce o řidičský průkaz a po osmdesátce třeba i o život. Co s tím? Brain jogging neboli trénink mozku je soubor cvičení a technik, díky kterým se budete lépe koncentrovat, více si pamatovat, rychleji reagovat a jasněji myslet. Pomůže bystřit mozek a zastaví slábnutí jeho funkcí, které jinak nevratně začíná již po čtyřicítce. Je to vůbec možné? Ano, je to možné a nejenom to.

Módní plavky RED CARPET

Módní plavky mají na sobě peruánské motivy i divokou přírodu.

Dámská klub HH - projekt pro ženy

Dámský klub HH je projekt pro ženy, které jsou díky svému zaměstnání a rodině časově velmi vytížené. Stále častěji se tak stává, že zapomínají nebo nestíhají odměnit samy sebe, udělat si radost, relaxovat v příjemných prostorách obklopeny milými lidmi a oddychnout si od povinných společenských událostí.

Seminář a křest knihy Jistou cestou

Přednáší: Mark Dzirasa, trenér, kouč, konzultant, autor Jan Řehák, zakladatel CEFI (Centrum finanční inteligence)

Pozvánka hotelu Hoffmeister 24.2.-28.2.

Příští týden (24.2.-28.2.) se vyplatí zajít do hotelu Hoffmeister

Komuniké z jednání VI. Sjezdu Odborového svazu Stavba ČR

V pražském hotelu Olšanka se ve dnech 4. a 5. 2. 2011 uskutečnil VI. Sjezd Odborového svazu Stavba ČR. Na sjezd bylo pozváno 96 delegátů, kteří zastupovali 284 základních a 22 místních organizací. Z nich se první den sjezdu zúčastnilo 89 delegátů, což je 97,7 %. Druhý den bylo přítomno 79 delegátů, což je 82,3 %.

R E Z O L U C E KE KOLEKTIVNÍMU VYJEDNÁVÁNÍ

Ve stavebnictví, jako v jednom z mála odvětví, je od roku 1991 pravidelně uzavírána kolektivní smlouva vyššího stupně (KSVS), která má velký vliv na úroveň sociálních standardů v celém odvětví. Tato smlouva se v posledních letech rozšiřuje na převážnou většinu zaměstnavatelů působících ve stavebnictví a tím přispívá k zajištění přiměřené úrovně nároků prakticky všech zaměstnanců v odvětví, neboť se vztahuje na cca 250.000 zaměstnanců, tj. přibližně na 80 % všech zaměstnanců ve stavebnictví. Proto má rozšiřování kolektivní smlouvy vyššího stupně velký význam pro zaměstnance a tím je KSVS svým významem srovnatelná s obdobnými kolektivními smlouvami v členských zemích Evropské unie.

R E Z O L U C E K LIBERALIZOVANÉMU PRACOVNÍMU PRÁVU

My, delegáti VI. sjezdu Odborového svazu Stavba ČR, odmítáme pokračující útoky proti platnému Zákoníku práce (ZP), které jsou v naprostém rozporu s dosavadní právní kulturou našeho státu. Považujeme tento pracovní kodex za vyváženou právní normu, která upravuje nezbytný právní rámec vztahů mezi zaměstnavateli a zaměstnanci, zajišťuje dostatečnou míru flexibility pracovního trhu a současně chrání v nezbytném rozsahu zaměstnance. Odmítáme jako nepodložené tvrzení, že ve srovnání s předchozím ZP zvyšuje práva zaměstnanců a odborů.

Prohlášení VI. sjezdu Odborového svazu Stavba ČR

My, delegáti VI. sjezdu Odborového svazu Stavba ČR rozhodně odmítáme snahu vlády ČR zneužívat hospodářské krize jako záminku pro další oslabování sociálního státu s evidentním záměrem jeho postupné likvidace. Považujeme za nepřijatelné uskutečňování tzv.reforem v oblasti pracovněprávní, důchodové, zdravotnicí a daňové v principu jediným způsobem - formou škrtáním výdajů v oblasti veřejných rozpočtů.

Pozvání na tiskovou konferenci Odborového svazu Stavba po VI. sjezdu

Dne 5. 2. ve 13.30 hod Vás zveme na tiskovou konferenci OS Stavba ČR, která se koná v kongresovém sále hotelu Olšanka, Táboritská 23, Praha 3.

Lanýže pro labužníky v pražském hotelu Hoffmeister

V hotelu Hoffmeister situovaném pod majestátním Pražským hradem mezi historickými paláci Malé Strany se nacházejí hned dvě restaurace – ADA a RIA. Není proto náhoda, že zde večeřelo mnoho monarchů a prezidentů z celého světa, mezi jinými například královna Alžběta II. nebo Václav Havel.

Velký symfonický orchestr slavil 80 let od založení

V Praze se konal jediný koncert Velkého symfonického orchestru P.I. Čajkovského, uspořádaný v rámci evropského turné, věnovaného 80. výročí založení tohoto jedinečného hudebního tělesa.

Odborový svaz STAVBA

Odboráři Odborového svazu stavba opět upozorňují na dopad vládních opatření a hrozící vysokou nezaměstnaností O práci může přijít 35 000 lidí ve stavebnictví a dalších 100 000 v následných profesích

VYHLÁŠENÝ MASTER BLENDER RICHARD PATERSON POPRVÉ V PRAZE

Slavný master blender (člověk s fenomenálním čichem; odborník odpovědný za tvorbu směsí) Richard Paterson, navštívil Prahu a předvedl své umění v míchání a prezentaci whisky nejen pro odbornou ale také i business klientelu.

Centrum finanční inteligence zve na netradiční Silvestr

Připočtěme nyní k letopočtu cifru 5 a přenesme se tak společně do roku 2015. Jste úplně novým člověkem. V jaké životní situaci se nacházíte? Jste šťastní? Máte radost ze života? Dovedete si to vůbec představit? 5 let je skutečně dlouhá doba, ale...

Vánoční charitativní koncert hotelů Hilton pro Nadaci Terezy Maxové - 19.12.2010

Jeden z nejvýznamnějších a nejhezčích adventních koncertů se již 14 let odehrává v Hotelu Hilton Prague. Ten letošní přinese mnoho překvapení, ale především zajistí krásnou vánoční atmosféru, o kterou se postará Okamžitý filmový orchestr pod taktovkou Varhana Orchestroviče Bauera.

Novinka ve světě financí - VašiPoradci.cz

Server www.vasiporadci.cz přináší klientům snadnější orientaci ve světě financí, finančním poradcům pak nové klienty.

Hotel Jalta se zařadil mezi nekuřácké hotely

Hotel Jalta je čtyřhvězdičkovým hotelem De Luxe, který poskytuje maximálně komfortní zázemí a nadstandardní služby v příjemném prostředí srdce Prahy. Od roku 2003 má Hotel Jalta nového majitele – developerskou společnost Flow East.

Fajnový nosík 2010

SOUTĚŽ RAKOUSKÝCH CELEBRIT V EXCALIBUR CITY V HATÍCH U ZNOJMA 17. listopadu proběhla ve Znojmě, v Excalibur Free Shop Parfumerií (ve Free Portu), již podruhé, netradiční akce s charitativním cílem – FAJNOVÝ NOSÍK 2010.

BRAND NEW PRODUCTS otevírá další prodejny

Originály oděvních značek za výhodné ceny nakoupíte v outletu ještě v sezóně

BRAND NEW PRODUCTS otevřel druhou prodejnu v ČR

V září otevřel BRAND NEW PRODUCTS svou již druhou franšízovou prodejnu v ČR - v Mladé Boleslavi. Firma se objevila v ČR někdy na konci května a již má první výsledky, v srpnu otevřela prodejnu v Třinci, nyní v Mladé Boleslavi. V nejbližších týdnech otevřou provozovny další čtyři franšízanti. Postupně má firma v plánu obsadit všechna města ČR nad 25 000 obyvatel.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.