Dámská klub HH - projekt pro ženy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Dámská klub HH - projekt pro ženy


Dámský klub HH je projekt pro ženy, které jsou díky svému zaměstnání a rodině časově velmi vytížené. Stále častěji se tak stává, že zapomínají nebo nestíhají odměnit samy sebe, udělat si radost, relaxovat v příjemných prostorách obklopeny milými lidmi a oddychnout si od povinných společenských událostí.

Jsme manažerky i podnikatelky, učitelky i psycholožky, lékařky i právničky, publicistky i redaktorky, jsme ženy, které stále pracují, nebo se starají o svou rodinu či partnera.

Jako zástupce hotelu Hoffmeister bych Vás ráda touto cestou pozvala do našeho dámského klubu. Hotel Hoffmeister je místem, které nabízí půvabné prostory jako stvořené pro setkání nejrůznějšího druhu. Náš klub vítá všechny ženy, které kromě rodiny a přátel mají rovněž rády samy sebe a které ocení menší vytržení z všedního dne. V poklidném duchu budete mít možnost sdílet své zážitky, problémy, podělit se o své radosti i strasti, či si jen tak povyprávět a něco dobrého pojíst a popít.

Projekt „Dámského klubu HH“ (DKHH) myslí právě na nás - pracující ženy - a to v duchu, aby i nám se po celodenní práci ulevilo a mohly jsme si říci pár slov o tom, „ jak to jde, popř. nejde, jak je náš partner úžasný, jak to ty naše děti zvládají a sem tam si postěžovat, že toho máme opravdu nad hlavu“.

Hotel Hoffmeister se tak rozhodl spojit příjemné s užitečným a využít své prostory i jiným způsobem. Věřím, že naše restaurace Ada a Ria (spolu se zimní zahradou), letní terasa, krásné Lily Wellness & Spa nebo Galerie HH a její vyhlášená vinárna Vás osloví dokonalým servisem, útulností prostředí a pohodlím. Přátelské posezení u krbu nebo na letní terase? Obojí Vám můžeme nabídnout a všude se o Vás postará profesionální tým našich kuchařů a číšníků, kteří Vám ochotně vysvětlí, proč je např. čokoláda tak černá, proč je to bílé víno tak chutné nebo, jak je možné, že našim partnerům chutná rajská stejně nejvíce v hospodě.

Počínaje měsícem březnem, pravidelně každou druhou středu v měsíci, připravil hotel Hoffmeister pro „své“ dámy speciální akce, kupř. okusíte novinky z kulinářské dílny našeho šéfkuchaře Mirka Kaliny a rovněž se v odlehčené atmosféře dozvíte něco o nejnovějších trendech z oblasti přírodní kosmetiky, módy, vaření, vinařství či koňaku.

Dámský klub HH není klasickou asociací či sdružením, ale jen přátelským posezením v atraktivním leč ničím nerušeném prostředí hotelu Hoffmeister.

Akce budou organizovány od 18.00h a skončí ve 21:00h, cena za osobu je 250,- Kč a zahrnuje cca 20-30min program (bude vždy zaslán předem) a malé pohoštění ve formě dobrého suchého Prosseca, minerální vody a specialit HH.

Večírek pro členky DKHH pro Vás přichystáme každé druhé úterý v měsíci; hotel Hoffmeister na něj vyčlenil prostory svého „Gourmet resortu“.

V současnosti jsou na ženy kladeny čím dál vyšší nároky, a tak je dobré vyvážit stres relaxací u dobrého jídla a pití s možností se něco málo dozvědět o tom, co na sebe, jak pečovat o svou pokožku či vlasy nebo jakým receptem okouzlit své nejbližší.

Náš dámský klub, kam Vás tímto srdečně zvu, je tak skvělou příležitostí, jak zapomenout na každodenní povinnosti a starosti a vychutnat si pocit komfortu a odpočinku v jedinečné atmosféře hotelu Hoffmeister.


Ivana Michalová
Managing Director of Hotel Hoffmeister
Kontakt:

Jaroslava Timková
ředitelka
timkova@profitklub.cz
+420775733662
+420722945368


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 2. 2011 9:45
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Profit klub (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR, Marketingová komunikace, Networking,...
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.