Novinka ve světě financí - VašiPoradci.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Novinka ve světě financí - VašiPoradci.cz


Server www.vasiporadci.cz přináší klientům snadnější orientaci ve světě financí, finančním poradcům pak nové klienty.

Velká konkurence finančních institucí a široká nabídka jejich produktů působí na běžného klienta poněkud nepřehledně. Porovnat několik nabídek je téměř nemožné. Společnost Treviva s.r.o. tento problém řeší na novém serveru www.vasiporadci.cz. Princip je velmi jednoduchý - klient si zadá požadavek, poptávka je zcela anonymně zaslaná několika finančním poradcům z okolí klienta, ten si pak vybere nevýhodnější variantu a kontaktuje poradce.
Chceme-li zajistit své finance, nabízí se nám dvě možnosti řešení – první možností je využití služeb finančních poradců konkrétních bank či pojišťoven, kteří pracují na příslušné mateřské pobočce a aktivně nabízejí produkty dané finanční instituce. Od těchto poradců získáme vždy ten nejlepší produkt dané banky či pojišťovny, nicméně nemáme možnost porovnání nabídek ostatních institucí, které nám náš volný trh nabízí.
Druhou možností je oslovení tzv. nezávislého poradce, který pracuje s širokým portfoliem pečlivě vybraných bank a pojišťoven a snaží se klientům nabídnout všechny produkty, které ve svém portfoliu mají – z pravidla jde o mix vybraných produktů různých bank a pojišťoven. Ve většině případů připraví finanční analýzu a nabídne klientovi balíček více produktů, které řeší jejich aktuální situaci.
Jak je již na první pohled zřejmé, tak je druhá možnost pro většinu populace zajímavější, protože si může lépe porovnat nabídky a vybrat si tu, která je pro ně nejvýhodnější.
První a jediný portál na českém internetu www.vasiporadci.cz nabízí svým klientům rychlé a bezplatné zadání poptávky a oslovení pouze těch nejlepších finančních poradců v rámci jejich blízkého okolí. Registrovaní poradci na tyto poptávky aktivně reagují a získávají tím možnost oslovení potenciálních klientů. Portál se tak stává novou alternativou pro získávání zákazníků finančním poradcům.
Pozitivní ohlasy na celý projekt potvrzuje i člen vedení společnosti Datalife s.r.o., pan Jaroslav Slavíček, který o nově spuštěném portálu říká: „Portál VašiPoradci.cz vidím jako zajímavou možnost pro všechny finanční poradce, kteří se již do projektu aktivně zapojili. Věřím, že další je budou následovat. Jsem přesvědčen, že portál má velkou přidanou hodnotu pro všechny uživatele a do budoucna bude jedním z pilířů prvotního styku mezi finančním poradcem a novým klientem.“
Všichni máme přirozenou potřebu mít své finance správně a efektivně zajištěné, často se rozhodujeme sami, emotivně a neodborně. Portál www.vasiporadci.cz nabízí klientům zcela bezplatně odborníky, které si vybereme sami na základě předložené nabídky.
Pan Marek Mencl ze společnosti Treviva s.r.o., která je provozovatelem portálu Vasiporadci.cz, říká: „Jsme rádi, že se náš portál setkal s pozitivními ohlasy hned po jeho spuštění a pevně věřím, že se nám do konce letošního roku podaří portál plně obsadit poradci tak, abychom mohli uspokojit všechny klienty z každé části ČR. Vítáme zájemce z řad finančních skupin a poradců, kteří se chtějí stát součástí našeho portálu www.vasiporadci.cz a udělat tak další krok k získání nových a zajímavých klientů.“
Kontakt:

Jaroslava Timková
ředitelka
timkova@profitklub.cz
+420775733662
+420722945368


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 12. 2010 10:42
Kategorie: Finance
Název zdroje: Profit klub (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR, Marketingová komunikace, Networking,...
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.