Nový specializovaný slevový server Steakomat právě startuje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Nový specializovaný slevový server Steakomat právě startuje


Populární slevové nakupování rozšiřuje slevový portál Helbea.cz o nový specializovaný server, primárně zaměřený na milovníky steaků, grilování a tradiční české kuchyně s názvem Steakomat.

Steakomat.cz přináší denně nové nabídky na slevové poukazy do restaurací se slevou 40 až 70%.
Vladimír Skalský, ředitel společnosti Helbea, která provozuje slevový server Helbea.cz a nový server Steakomat.cz říká: „Slevové nakupování je v ČR velmi oblíbené, slevových portálů je na 200. Pro zákazníka je však velmi únavné projít byť jeden server a orientovat se ve všech nabídkách. Sám si rád zajdu na poctivý steak, pečené koleno, dobrý tatarák, nebo čerstvé sushi. Přišlo mi logické vytvořit specializovaný server, kde budou pouze nabídky pro gurmány, ale i jedlíky. Steakomat má v nabídce pouze námi prověřené restaurace z celé ČR.“
Steakomat má stejně jako Helbea, všechny nabídky na hlavní stránce a koupě není podmíněna minimálním počtem kupujících. Zájemce si jednoduše koupí slevový poukaz a může jít na oběd nebo večeři. „Naše nabídka je aktivní ihned. Výhodou pro návštěvníka je, že na jednom místě nalezne to, co hledá, tedy poctivou porci jídla za skvělou cenu a není obtěžován dalšími nabídkami, třeba z oblasti kosmetiky. Milovníci steaků z Prahy jistě ocení, že si mohou nechat posílat emailem nabídky dle pražských obvodů. V nejbližších dnech připravujeme možnost doručování nabídek dle jednotlivých pražských obvodů,“ upřesňuje Vladimír Skalský.
Výhodou pro majitele restaurací je možnost zadání on-line návrhu na kampaň na stránkách Steakomatu. „Nabídku jsme schopni publikovat do 24 hodin od dodání všech podkladů. Myslím, že se naši zákazníci, ale i majitelé restaurací, mají na co těšit,“ dodává Skalský.
Helbea je na trhu pouhých 6 měsíců, za krátkou dobu se vyprofilovala jako jeden z klíčových hráčů na trhu V nejbližších dnech rozšíří svoje portfolio o slevový portál provozovaný na Slovensku, Helbea.sk.

Více informací:
www.steakomat.cz
www.helbea.cz


Kontakt:
Jaroslava Timková
Salmovská 10, 120 00 Praha 2
e-mail: timkova@profitklub.cz
tel. 775 733 662
www.profitklub.cz
Kontakt:

Jaroslava Timková
ředitelka
timkova@profitklub.cz
+420775733662
+420722945368


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 4. 2011 19:39
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Profit klub (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR, Marketingová komunikace, Networking,...
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.