KDU-ČSL kraj vysočina | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


KDU-ČSL kraj vysočina


Poslední vydané tiskové zprávy


Místo guláše nabízejí lidovci čerstvé mléko

Jihlava – Lidovci na Vysočině dlouhodobě podporují české zemědělce a české potraviny. Proto v rámci volební kampaně nabízejí místo tradičního předvolebního guláše čerstvé mléko z Vysočiny. Ve čtvrtek 27. a v pátek 28. května se bude v Bystřici pod Pernštejnem (Zahradní 423) a ve Velkém Meziříčí (ulice Radnická) čepovat čerstvé mléko za pět korun za litr.

Děti mohou oslavit svůj svátek v zázračném lese ve Velké Bíteši

Velká Bíteš – Spousta pohádkových bytostí jak kladných, tak záporných přivítají děti ve Velké Bíteši v neděli 23. května. Pohádkový les pro menší i větší děti ten den pořádá Kolpingova rodina a KDU-ČSL. Příjemnou neděli může v Bíteši strávit netradičně celá rodina.

Lidovci zkritizovali agresivní kampaň TOP 09 se složenkami

Jihlava, Pardubice, Praha – Lídři KDU-ČSL na Vysočině, v Pardubickém kraji a Středočeském kraji dnes podrobili kritice nápad TOP 09 posílat lidem složenky s výší státního dluhu na občana. Reagovali tak na první podněty od starých lidí, kteří Kalouskovu kampaň nepochopili, a způsobilo jim to vážné zdravotní problémy. Podle Kasala se lidovci nevyjadřují k volebním kampaním konkurentů, nicméně v tomto případě se chtějí postavit na stranu občanů.

Vysočina: Lidovci zaútočí v kampani na lidi po obamovsku

Jihlava – V době, kdy se Vysočina potýká s přetrvávající ekonomickou krizí, vyrazili lidovci se skromnou kampaní, kde využívají potenciál svých členů a příznivců. Na mnoha místech Vysočiny tak přibývají plakáty různých rozměrů na plotech rodinných domků a po silnicích jezdí auta s lidoveckými stínítky a polepy.

Lidovci na Vysočině jdou do voleb s národními tématy

Jihlava – Lidovci z Vysočiny jdou do voleb s jasným vzkazem: Chceme podporovat českou ekonomiku a české výrobky. Podle jejich lídra Jana Kasala čeští zemědělci se potýkají s existenčními problémy, které jsou způsobeny nejen nespravedlivou dotační politikou, ale také tím, že čeští spotřebitelé nekupují české výrobky. Lidovci vidí zásadní problém právě u českých zákazníků, kteří dávají přednost dovezených produktům, čímž sami likvidují nejen české zemědělství.
Více

Poslední tiskové konference


KDU-ČSL - tisková konference Jihlava
1. 6. 2009 10:00 | Krajská kancelář,Jihlava, Masarykovo nám. 17 více

KDU-ČSL - tisková konference
30. 11. -0001 0:00 | Krajská kancelář,Jihlava, Masarykovo nám. 17 více

KDU-ČSL Vysočina - tisková konference
30. 11. -0001 0:00 | Krajská kancelář,Jihlava, Masarykovo nám. 17 více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.