Místo guláše nabízejí lidovci čerstvé mléko | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Místo guláše nabízejí lidovci čerstvé mléko


Jihlava – Lidovci na Vysočině dlouhodobě podporují české zemědělce a české potraviny. Proto v rámci volební kampaně nabízejí místo tradičního předvolebního guláše čerstvé mléko z Vysočiny. Ve čtvrtek 27. a v pátek 28. května se bude v Bystřici pod Pernštejnem (Zahradní 423) a ve Velkém Meziříčí (ulice Radnická) čepovat čerstvé mléko za pět korun za litr.

„České potraviny jsou kvalitní a dělají je naši lidé. Tím, že budeme kupovat české produkty, pomůžeme i české ekonomice. Vysočina patří mezi největší producenty mléka v republice. Touto akcí chceme lidem nabídnout možnost ochutnání čerstvého a dobrého mléka a přimět je k tomu, aby žádali české mléko a nekupovali dovezené,“vysvětluje Jan Kasal, lídr lidovců na Vysočině.
Jasný vzkaz lidovců, který prolíná celou kampaní je: Chceme podporovat českou ekonomiku a české výrobky. Podle Jana Kasala se čeští zemědělci potýkají s existenčními problémy, které jsou způsobeny nejen nespravedlivou dotační politikou, ale také tím, že čeští spotřebitelé málo kupují české výrobky.

Kontakt:

holub@ji.cz
567305804


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 5. 2010 14:29
Kategorie: Politika
Název zdroje: KDU-ČSL kraj vysočina (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
KDU-ČSL kraj Vysočina
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.