Děti mohou oslavit svůj svátek v zázračném lese ve Velké Bíteši | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Děti mohou oslavit svůj svátek v zázračném lese ve Velké Bíteši


Velká Bíteš – Spousta pohádkových bytostí jak kladných, tak záporných přivítají děti ve Velké Bíteši v neděli 23. května. Pohádkový les pro menší i větší děti ten den pořádá Kolpingova rodina a KDU-ČSL. Příjemnou neděli může v Bíteši strávit netradičně celá rodina.

„Program jsme připravili už od dvou hodin odpoledne, kdy se všichni sejdeme před radnicí na náměstí ve Velké Bíteši. Na děti čeká velké překvapení v podobě zázračného pohádkového lesu a dalších zajímavostí,“ uvedl předseda Poslanecké sněmovny ČR a lídr KDU-ČSL na Vysočině Jan Kasal.
Pro děti jsou připraveny skoro tříhodinové kouzelné aktivity, při kterých je hlavně čeká procházka čarovným lesem pohádek až na Letnou. Samozřejmě nebudou chybět ani soutěže o ceny. Po takovém nabitém programu nejednomu vyhládne, a proto je na závěr připraven táborák. Občerstvení bude pořadateli zajištěno.
Kromě KDU-ČSL připravila pohádkové odpoledne také Kolpingova rodina ve Velké Bíteši. Ta usiluje především o rozvoj regionálních aktivit práce s mládeží v křesťanském duchu. Podílí se na různých společenských akcích pro mládež, rodiny s dětmi i pro seniory.


Kontakt:

holub@ji.cz
567305804


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 5. 2010 9:20
Kategorie: Zábava
Název zdroje: KDU-ČSL kraj vysočina (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
KDU-ČSL kraj Vysočina
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.