S4B s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


S4B s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


HRADEC KRÁLOVÉ NAVŠTÍVÍ WESTON STACEY

Hradec Králové přivítá výkonného ředitele Americké obchodní komory. Weston Stacey přijal pozvání Českého klubu podnikatelů a zúčastní se řádného setkání klubu. Za přítomnosti představitelů města bude významnému zástupci zahraničních trhů představen Hradec Králové.

DĚTI BEZ DOMOVA ZÁŘILY NA HORÁCH

Černý Důl - Nádherné jarní počasí si užívaly děti i maminky, které mají dočasné bydlení v azylovém domě, v Domově pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově. Děti, které na lyžích nikdy nestály, zářily nadšením. Výlet byl vyvrcholením akce Stromeček splněných přání, který již třetím rokem organizuje Český klub podnikatelů.

DOMOV PRO MATKY S DĚTMI ŽIJE ODJEZDEM NA HORY

Hradec Králové - V Domově pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově vrcholí přípravy k odjezdu na lyžařský výlet do Černého Dolu v Krkonoších. Výlet se uskuteční do SKI a SNOWBOARD ACADEMY v Černém Dole v Krkonoších, který je k výuce a k zimním radovánkám dětí speciálně vybaven. Akce je vyvrcholením projektu Stromeček splněných přání, který tradičně organizuje Český klub podnikatelů.

Hradec Králové: setkání podnikatelů a bankéřů

Hradec Králové – Podnikatelé se sejdou s bankéři v golfovém klubu. Pozvání Českého klubu podnikatelů přijaly kapacity českého bankovnictví. Podnikatelé budou mít příležitost k diskusi na téma zajištění kurzových rizik a dalších aktuálních témat týkajících se firemních investic a bankovních služeb.

TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011 slavnostní vyhlášení

Hradec Králové – Český klub podnikatelů ocenil podnikatelské osobnosti, úspěšné projekty a zvolil osobnost Hradce Králové. 19. ledna bylo slavnostně vyhlášeno TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011. Klubem Axor zněla zvučná jména, ale oceněny byly také projekty, které si svoji popularitu teprve získávají.

Anketa TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ zná své vítěze

Hradec Králové - Rada Českého klubu podnikatelů zná vítěze 1. ročníku ankety, která byla založena s úmyslem ocenění významných osobností, projektů a podnikatelů Hradce Králové. Výsledky ankety budou zveřejněny 19. ledna na řádném setkání Českého klubu podnikatelů v klubu Axor za účasti vítězů i nominovaných.

SKI4FUN PŘEDSILVESTROVSKÁ SHOW ŠPINDLERŮ MLÝN

Silvestr ve Špindlerově Mlýně zahájí celodenním programem v areálu Svatý Petr již v pátek 30. prosince. Ve sprint slalomu se představí se Česká reprezentace ve sjezdovém lyžování, známé osobnosti i veřejnost. Celodenní program je připraven pro lyžaře i ostatní návštěvníky Špindlerova Mlýna.

STROMEČEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ - předání dárků

Charitativní akce Stromeček splněných přání naplnila očekávání a přinesla radost do Domova pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově. Na štědrý večer tak budou obdarovány i děti, ke kterým osud nebyl příliš laskavý. Dárky, finanční dar i velkoplošná televize byly předány 19. prosince v 10.00 hodin za přítomnosti médií a partnerů akce.

ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ oslavil 1. výročí

Český klub podnikatelů vstupuje do druhého roku činnosti. Byl založen v Hradci Králové s cílem vytvořit přátelské prostředí pro budování obchodních i osobních kontaktů mezi podnikateli. Sdružuje majitele firem a statutární zástupce společností, jejichž zájmem je podnikat na základě důvěry a cti. Klub je politicky nestranný a transparentní.

STROMEČEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ zahajuje

Podnikatelé na svém slavnostním setkání otevřeli charitativní akci Stromeček splněných přání, která přinese radost do azylového domu, do Domova pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově. Již třetím rokem budou předány vánoční dárky dětem, ke kterým nebyl osud příliš laskavý.

STROMEČEK SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Charitativní akce Stromeček splněných přání přinese radost do azylového domu, do Domova pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově, již třetím rokem. Podstatou je předání vánočních dárků dětem, které nežijí v rodinách a jejichž rodiče si vánoční dárky nemohou dovolit.

ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ

Český klub podnikatelů oslaví v prosinci 2011 rok svého působení. Byl založen v Hradci Králové společností S4B s.r.o.. Sdružuje majitele firem a statutární zástupce společností s cílem vytvořit přátelské prostředí k budování osobních a pracovních kontaktů. Je založen na důvěře a cti, je klubem politicky nestranným a transparentním.

TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011

Anketa TOP 20 je projektem společnosti S4B s.r.o. a Českého klubu podnikatelů. Byla založena s úmyslem ocenění významných osobností, projektů a podnikatelů Hradce Králové. Jejím záměrem je prezentovat podnikatelskou sféru a její činnost široké veřejnosti.

NadpisSETKÁNÍ NA PŮLI CESTY

V podvečer 5. října 2011 proběhlo setkání hradeckých a pardubických podnikatelů s primátory obou krajských měst. Zástupci veřejné správy a podnikatelé z přilehlých krajských měst diskutovali o vzájemné spolupráci a spojení úsilí při prosazování zájmů v podnikání i v občanském životě.

Hradec Králové - Pardubice. Města blízká i vzdálená.

Český klub podnikatelů připravil setkání hradeckých a pardubických podnikatelů s primátory obou krajských měst. Zástupci veřejné správy a podnikatelé z přilehlých měst povedou diskusi, výměnu názorů a zkušeností na téma: „Hradec Králové - Pardubice. Města blízká i vzdálená.“

70 km na kole s profíky

ŠKODA Cycling Challenge - zúčastněte se cyklistického závodu pro děti, rodiny i profíky. Přijděte do Freestyle parku Modřany, užijte si den u vody, koncert Monkey Business, cyklistické show, nebo si vyberte z několika kategorií závodů (500 m - 70 km). Pojeďte 70 km trať a změřte své síly s profíky!

ŠKODA Cycling Challenge

Pojďte zažít atmosféru Tour de France 18. 9. 2011 v Praze

NadpiNA KOLO SE ZNAČKOU ŠKODAs

Tisíce cyklistů vyrazí na závod Škoda Cycling Challenge 2011. Do sedel se vyhoupnou zdatní sportovci i rekreační jezdci. tavec

DEN LABE PROBĚHL VELKOLEPĚ

Na břehu řeky Labe v centru Hradce Králové se od čtvrtka do soboty bavily děti i dospělí. Rekordní účast potvrdila, že organizovat ve městě podobné akce má smysl.

DEN LABE BYL SLAVNOSTNĚ ZAHÁJEN

Mažoretky Donna - skupina T- Bass a mobilní letní kino Centrál slavnostně zahájily oslavu řeky Labe.

Den Labe podporuje charitu

Hlavní organizátor 5. ročníku Dne Labe ve spolupráci s Českým klubem podnikatelů, zařadil do svého programu i projekt nazvaný TOMBOLA PRO DOMOV PRO MATKY S DĚTMI. V rámci hlavního programu Dne Labe, v pátek 17. června, proběhne slosování o hodnotné ceny. Hradečtí podnikatelé věnovali nejen drobné dárky, ale také hodnotné ceny. Slosování o hlavní ceny proběhne v pátek 17.června, přibližně v 18:30 hodin.

Den Labe

DEN LABE SE STAL TRADICÍ Již pátým rokem jsou pro obyvatele Hradce Králové připraveny dny plné zajímavých atrakcí na vodě i na souši. Oslavy královéhradecké řeky Labe proběhnou velkolepě, jak je zvykem na náplavce Eliščina nábřeží. Program 5. ročníku slavnostně zahájí již ve čtvrtek večer a pokračovat bude do sobotní noci.

Česko-polské setkání podnikatelů

Český klub podnikatelů připravuje spolu s Královéhradeckým krajem setkání českých a polských podnikatelů z příhraniční oblasti východních Čech a Jeleniogórsko-walbryzského regionu. Při této příležitosti bude představen projekt Česko-polský inovační portál www.czeplinn.eu, zaměřený na podporu v oblasti podnikání, trhu práce, výzkumu, technologického rozvoje a spolupráci českých a polských podnikatelů zmíněných regionů, který realizuje Královéhradecký kraj.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.