TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011 slavnostní vyhlášení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011 slavnostní vyhlášení


Hradec Králové – Český klub podnikatelů ocenil podnikatelské osobnosti, úspěšné projekty a zvolil osobnost Hradce Králové. 19. ledna bylo slavnostně vyhlášeno TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011. Klubem Axor zněla zvučná jména, ale oceněny byly také projekty, které si svoji popularitu teprve získávají.

Absolutním vítězem 1. ročníku ankety TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011 se stalo TECHNOLOGICKÉ CENTRUM Hradec Králové, v jehož čele stojí Ing. Martin Dittrich. Osobností roku byl zvolen Mons. Dominik Duka, který je od letošního ledna druhým českým kardinálem a projektem roku se stala již tradiční akce Den Labe.
Anketa byla založena Českým klubem podnikatelů s úmyslem prezentovat podnikatelskou sféru a její činnost široké veřejnosti. Z 80ti nominovaných bylo zvoleno TOP 20 Hradce Králové. 1. ročník byl vyhlášen 5. října na setkání hradeckých a pardubických podnikatelů za přítomnosti primátorů obou krajských měst. Volba probíhala v kategoriích: osobnost Hradce Králové, projekt roku 2011, podnikatelská osobnost a firma roku 2011. Záštitu nad 1. ročníkem ankety a její čestnou volbou převzal náměstek primátora města PaeDr. Jindřich Vedlich, Ph.D., který se umístil mezi nominovanými osobnostmi Hradce Králové, ale ocenění se vzhledem k záštitě vzdal. V anketě se v kategorii projekt roku objevilo také jméno hradecké kapely Memphis, která jako poděkování členům, připravila program a zpříjemnila podnikatelům průběh tohoto slavnostního večera. Výherci převzali symbolické skleněné růže a dárky, kterými přispěl Magistrát města Hradce Králové.

Výsledky v kategoriích:
FIRMA ROKU: Technologické centrum HK, První privátní chirurgické centrum SANUS, Commservis.com, Excon Steel, Městské lesy HK
PODNIKATEL ROKU: Ing. Martin Dittrich, Ing. Tomáš Pavel, Ing. Jiří Zadrobílek, Ivan Tejkl, Jan Aleš
PROJEKT ROKU: Den Labe, Rock for People, Stromeček splněných přání, Jižní terasy, Městské koupaliště Flošna
OSOBNOST HRADCE KRÁLOVÉ: Mons. Dominik Duka, MUDr. Leoš Heger, Ing. Richard Jukl, MUDR. Zdeněk Fink, PHDr.Pavel Horák PH.D.

Ceny byly předány a slavnostní večer měl velmi příjemnou atmosféru.
Poděkování patří nejen Českému klubu podnikatelů, ale také Magistrátu Hradce Králové, kapele Memphis a klubu Axor hotelu Alessandria.
Slavnostní závěrečnou řeč pronesl Monsignor Josef Socha, papežský prelát generálního vikáře královéhradeckého biskupství, který přítomné osobně pozdravil, převzal ocenění za kardinála Dominika Duku, který jeho prostřednictvím poslal podnikatelům velmi milá slova.
Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 1. 2012 23:39
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.