S4B s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


S4B s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


HRADEC KRÁLOVÉ NAVŠTÍVÍ WESTON STACEY

Hradec Králové přivítá výkonného ředitele Americké obchodní komory. Weston Stacey přijal pozvání Českého klubu podnikatelů a zúčastní se řádného setkání klubu. Za přítomnosti představitelů města bude významnému zástupci zahraničních trhů představen Hradec Králové.

DĚTI BEZ DOMOVA ZÁŘILY NA HORÁCH

Černý Důl - Nádherné jarní počasí si užívaly děti i maminky, které mají dočasné bydlení v azylovém domě, v Domově pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově. Děti, které na lyžích nikdy nestály, zářily nadšením. Výlet byl vyvrcholením akce Stromeček splněných přání, který již třetím rokem organizuje Český klub podnikatelů.

DOMOV PRO MATKY S DĚTMI ŽIJE ODJEZDEM NA HORY

Hradec Králové - V Domově pro matky s dětmi v Hradci Králové na Pouchově vrcholí přípravy k odjezdu na lyžařský výlet do Černého Dolu v Krkonoších. Výlet se uskuteční do SKI a SNOWBOARD ACADEMY v Černém Dole v Krkonoších, který je k výuce a k zimním radovánkám dětí speciálně vybaven. Akce je vyvrcholením projektu Stromeček splněných přání, který tradičně organizuje Český klub podnikatelů.

Hradec Králové: setkání podnikatelů a bankéřů

Hradec Králové – Podnikatelé se sejdou s bankéři v golfovém klubu. Pozvání Českého klubu podnikatelů přijaly kapacity českého bankovnictví. Podnikatelé budou mít příležitost k diskusi na téma zajištění kurzových rizik a dalších aktuálních témat týkajících se firemních investic a bankovních služeb.

TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011 slavnostní vyhlášení

Hradec Králové – Český klub podnikatelů ocenil podnikatelské osobnosti, úspěšné projekty a zvolil osobnost Hradce Králové. 19. ledna bylo slavnostně vyhlášeno TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ 2011. Klubem Axor zněla zvučná jména, ale oceněny byly také projekty, které si svoji popularitu teprve získávají.
Více

Poslední tiskové konference


Česko-polské setkání podnikatelů
19. 5. 2011 10:00 | Hotel Alessandria, klub Axor, Hradec Králové více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.