Anketa TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ zná své vítěze | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Anketa TOP 20 HRADCE KRÁLOVÉ zná své vítěze


Hradec Králové - Rada Českého klubu podnikatelů zná vítěze 1. ročníku ankety, která byla založena s úmyslem ocenění významných osobností, projektů a podnikatelů Hradce Králové. Výsledky ankety budou zveřejněny 19. ledna na řádném setkání Českého klubu podnikatelů v klubu Axor za účasti vítězů i nominovaných.

Anketa byla vyhlášena 5. října 2011 na setkání hradeckých a pardubických podnikatelů za účasti primátorů obou krajských měst. Anonymní nominace a následná volba byla svěřena členům Českého klubu podnikatelů.
„Volba probíhala v kategoriích: osobnost Hradce Králové, projekt roku 2011, podnikatelská osobnost HK a firma roku 2011. Podnikatelé vybírali ze širokého spektra osobností a firem nejen z podnikatelské sféry, ale také z kulturní a správní oblasti,” prozrazuje za pořadatele Bohdana Kašparová. „V nominacích se objevila nejen známá jména, ale také podnikatelští nováčci, jejichž projekty svoji tradici teprve teprve startují,” dodala spolupořadatelka Jitka Zadrobílková.
Anketa probíhá pod dohledem náměstka primátora pro rozvoj, investice a dotace PaedDr. Jindřicha Vedlicha, Ph.D., jež drží záštitu a dohlíží nad čestnou volbou členů klubu. V prvních lednových dnech probíhá oslovení vítězů ankety a vrcholí přípravy na její slavnostní vyhlášení.
Většina oslovených osobností již svoji účast na setkání Českého klubu podnikatelů a slavnostní vyhlášení ankety potvrdila. Přesto, organizátoři výsledky tají, nechtějí prozradit ani první místa jednotlivých kategorií s tím, že by připravovaný program a atmosféra setkání Českého klubu podnikatelů byla ochuzena o napětí a správný průběh vyhlášení TOP 20 Hradce Králové 2011.
Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 1. 2012 7:05
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.