SKI4FUN PŘEDSILVESTROVSKÁ SHOW ŠPINDLERŮ MLÝN | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


SKI4FUN PŘEDSILVESTROVSKÁ SHOW ŠPINDLERŮ MLÝN


Silvestr ve Špindlerově Mlýně zahájí celodenním programem v areálu Svatý Petr již v pátek 30. prosince. Ve sprint slalomu se představí se Česká reprezentace ve sjezdovém lyžování, známé osobnosti i veřejnost. Celodenní program je připraven pro lyžaře i ostatní návštěvníky Špindlerova Mlýna.

Špindlerův Mlýn opět ožívá Salomon Atomic SKI4FUN. Jeden den před Silvestrem, v pátek 30. prosince, se sejdou ti, kteří to umí na lyžích nejlépe. Závodníci ve všech věkových kategoriích předvedou své umění na Malém hangu Černé sjezdovky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn již tradičně. Účast na hlavním sportovním programu přijali Ondřej Bank, Kryštof Krýzl, Filip Trejbal, Adam Zika, Klára Křížová, Kateřina Pauláthová, Andrea Zemanová a další. Ze známých osobností se, stejně jako každý rok, představí Barbora Špotáková, olympijská vítězka v hodu oštěpem a Kryštof Michal, zpěvák skupiny Support Lesbiens. Hlavní závod bude doplněn lyžařskými exhibicemi, jízdami demo teamu a běžeckými sprinty. Novinkou letošního ročníku je závod pro veřejnost. Vítězové obřího slalomu lyžařů, kteří se přijedou do Špindlerova Mlýna pobavit a zasportovat, se utkají v odpolední exhibici s našimi reprezentanty. Agentura Max 1 marketing, která je spolupořadatelem Salomon Atomic SKI4FUN Předsilvestrovské show, připravila bohatý doprovodný program pro lyžařskou i nelyžařskou veřejnost. Po celý den bude probíhat testování lyží Atomic a Salomon, kde budou představeny novinky sezony a další lyžařské vybavení. Letošní modely outdoorového oblečení Salomon představí taneční skupina. Po celý den budou probíhat soutěže o ceny. Předsilvestrovský večer pak zahájí synchronizovaná jízda osvětlených lyžařů s fabulemi.
SKI4FUN Předsilvestrovská show je první zastávkou série akcí pořádaných ve velkých lyžařských areálech po celé České republice.

Salomon Atomic Ski4Fun Tour plan:
30.12. Špindlerův Mlýn
28.1. Skiareál Bílá
11.2. Skiareál Kouty
25.2. Skiareál Špičák
10.3. Pec pod Sněžkou - Javor
17.3. Rokytnice v Jizerských horách
www.ski4fun.cz

Kontakt:

Bohdana Kašparová
jednatelka
bohdana@service4b.cz
www.ceskyklub.cz
602420353
491006033


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 12. 2011 9:12
Kategorie: Sport
Název zdroje: S4B s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
SERVICE FOR BUSINESS
- ČESKÝ KLUB PODNIKATELŮ
- firemní akce
- komunikace
- administrativa
- dárky
- atd.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.