Společnosti Online s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Společnosti Online s.r.o.


Poslední vydané tiskové zprávy


K založení firmy je potřeba 21 dokumentů

K založení firmy je v současnosti nutné vyřídit celkem 21 dokumentů. Začínajícího podnikatele přitom čeká zhruba 14 návštěv na nejméně 9 různých úřadech nebo institucích. I to je důvodem, proč si stále více lidí nechává zakládat svoje firmy u specializovaných společností. Vyplývá to z analýzy, kterou zpracovala firma Společnosti Online, jednička na trhu v zakládání a prodeje firem na klíč.

Finanční úřady vloni provedly 91 tisíc daňových kontrol

PRAHA (26. června 2008) - Finanční úřady v loňském roce provedly celkem 91 tisíc daňových kontrol, na základě kterých doměřily poplatníkům necelých 5,83 miliardy korun. Kromě toho provedly také dalších 115 tisíc místních šetření, při nichž doměřily 1, 6 miliard Kč daní. Vyplývá to ze Zprávy o výsledcích cenové a daňové kontroly za rok 2007.

V ČR roste zájem o virtuální kanceláře

PRAHA (21. května 2008) – Mezi českými podnikateli roste zájem o virtuální kanceláře. Zatímco ještě před několika lety šlo u nás téměř o neznámou službu, dnes se počet uživatelů virtuálních kanceláří pohybuje v řádech tisíců. Podle průzkumu společnosti OFFICE HOUSE tuto službu v současnosti využívá v ČR okolo 6 tisíc podnikatelů. Největší zájem je přitom o virtuální kanceláře v Praze.

V roce 2007 vznikl v Moravskoslezském kraji rekordní počet nových firem

PRAHA (8. duben 2008) - Loni vzniklo v Moravskoslezském kraji 3 189 nových podnikatelských subjektů. V dějinách kraje jde o historický rekord. V porovnání s rokem 2006 vzrostl počet firem o téměř 1000. Vyplývá to z analýzy, kterou na základě dat z obchodního rejstříku zpracovala firma Společnosti Online.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.