Reklamní kampaň Společností Online | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Reklamní kampaň Společností Online


V červenci letošního roku odstartovala firma Společnosti Online reklamní kampaň jejíž tváří se stali Jan Rosák a Antonín Panenka. Je zaměřena na stávající i nové zákazníky a jejím cílem je prostřednictvím těchto známých osobností sdělit, že služby a produkty firmy jsou kvalitní, seriózní a bez rizika. Kvality těchto služeb byly nedávno dokonce ověřeny nezávislým průzkumem agentury INCOMA Research (člen Gfk Group). Společnosti Online mají ambice pro svou kampaň na podporu prodeje ready-made firem získávat další důvěryhodné a renomované VIP osobnosti, které by se mohly objevit v připravované podzimní billboardové a inzertní kampani. V této chvíli je prozatím image kampaň prezentována prostřednictvím web bannerů na internetových stránkách spolecnostionline.cz a bude trvat do konce roku 2008. Celý projekt si zajišťuje firma sama bez zásahu reklamních agentur (in-house), manažerem projektu je Martina Viskupová.


Kontakt:
Martina Viskupová
Společnosti Online s.r.o.
tel.: 226 091 217, 775 277 551
viskupova@spolecnostionline.cz


Společnosti Online s.r.o.
Komplexní servis v oblasti prodeje firem na klíč neboli ready-made společností poskytuje firma Společnosti Online již od roku 1999. V současnosti provozuje pobočky ve čtyřech městech České republiky a Slovenska (Praha, Brno, Ostrava, Bratislava), nepřímo prodává také v Plzni a Olomouci. Za poslední čtyři roky prodala více než 3 000 ready-made společností, tj. asi 70 % všech firem na klíč, které byly v tomto období v České a Slovenské republice založeny.

Ready-made jsou firmy zapsané do obchodního rejstříku a založené za účelem prodeje. Mají přidělené identifikační číslo, splacený základní kapitál, nepodnikají, nemají žádné závazky ani pohledávky a všechny vlastní certifikáty osvědčující jejich právní a účetní čistotu. Jsou jimi buď společnosti s ručením omezeným nebo akciové společnosti.
Kontakt:

Martina Viskupová
marketing manager
viskupova@spolecnostionline.cz
775 277 551
226 091 217


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 30. 7. 2008 11:15
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Společnosti Online s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komplexní servis v oblasti prodeje firem na klíč neboli ready-made společností® poskytujeme již od roku 1999.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.