Mediatrust | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Mediatrust


Poslední vydané tiskové zprávy


Systém MEWA pro opakované použití:

Bezpečné skladování a přeprava zašpiněných čisticích utěrek k opakovanému použití

Turecko láká nesčetnými druhy aktivních sportů

Praha (6.11.2008) – Na souši, ve vodě anebo ve vzduchu: Turecko se stále více poroučí jako atraktivní kulisa pro aktivní dovolenou mimo pláže. Túry do hor a po vodě jsou čím dál tím oblíbenější.

Individualita nade vše: Lyžařské regiony v Salcbursku

Sjezdovky pro každého vkus Salcbursko je opravdovým eldorádem pro zimní sportovce, lyžaře a snowboardisty. Ale to by o sobě mohl tvrdit každý, proto je teď tento výrok podepřen skutečnými fakty z více než 20 lyžařských regionů. Jelikož zde opravdu každý nalezne to, co hledá a s jistotou i svou „nejoblíbenější sjezdovku“. Jedno je jisté: Žádnou ze salcburských oblastí zimních sportů nelze strčit do jednoho šuplíku. Všechny do jedné naleznete v aktuálním „SalzburgerLand Skiatlas“ (Lyžařském atlasu Salcburska).

Ani v obrázkových knížkách by to nemohlo být znázorněno krásněji: Malá pongauská obec Werfenweng leží v nadmořské výšce více než 900 metrů a vyznačuje se svou rozjímavostí, klidem a pohostinností. Zde

Dovolenkové balíčky 2008/09 v Salcbursku Rychlé sjezdové pohyby na lyžařské sjezdovce, elegantní piruety na ledu, chvíle odpočinku v termálech anebo nevázané hodiny při Après Ski: V Salcbursku se u dovolenkových balíčků pro zimní sezónu 2008/09 píše rozmanitá zimní zábava a individualita velkým písmenem. Rodiny, stejně tak jako páry, které hledají romantickou idylu, zde budou mít úspěch.

Mezinárodní mistrovství světa psích spřežení

Ve Werfenwengu se setkají nejrychlejší psi světa Malá obec Werfenweng se podruhé stane dějištěm největší akce psích spřežení ve střední Evropě. Ve dnech 12. až 15. února 2009 se na úpatí Tennenského pohoří sejde přibližně 200 psovodů se svými potahy k Mezinárodnímu mistrovství světa psích spřežení. Budou to obrovské radovánky pro lidi a zvířata a mega akce pro celou rodinu.
Více

Poslední tiskové konference


Slavnostní otevření závodu společnosti Gambro Czech Republic
17. 4. 2008 10:30 | Gambro Czech Republic, Přerov více

Přibližte si malý ráj – Salcburské pastviny v létě
10. 4. 2008 10:30 | v Klášteře minoritů sv. Jakuba, Malá Štupartská 6, 110 00 Praha 1 více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.