Media Tribune s.r.o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Media Tribune s.r.o.


Vydané tiskové zprávy


Operátor soukromých letadel ABS Jets staví v Bratislavě nové kanceláře pro svůj expandující byznys

18.01.2011, Bratislava - Společnost ABS Jets, přední operátor, broker a údržbové centrum soukromých tryskáčů na Slovensku a v České republice, ohlásila v lednu letošního roku začátek stavebních prací na novém sídle společnosti na bratislavském letišti. Reaguje tak na rostoucí poptávku po svých službách.

Antónia Tomková jmenována novou obchodní ředitelkou společnosti ABS Jets

13. ledna 2011, Praha - Společnost ABS Jets, přední broker a operátor soukromých tryskáčů a průkopník v oboru soukromé letecké přepravy v České republice a na Slovensku,přivítal v lednu letošního roku významnou posilu. Do pozice obchodní ředitelky byla jmenována Antónia Tomková.

Po České republice útočí slevové servery také na Slovensko

05.01.2011, Praha – Nebývalý rozmach, který v posledním roce na českém trhu zaznamenaly servery zaměřené na kolektivní nakupování, proniká i k našim východním sousedům. 11.1.2011 bude oficiálně spuštěn první československý „slevomat“ na Slovensku, nákupní portál Zlavostroj.sk.

Na Letišti Ruzyně vyroste nový hangár pod taktovkou společnosti ABS Jets

22.10.2010, Praha – Přední operátor privátních letadel v České republice i v regionu střední a východní Evropy, společnost ABS Jets, postaví na pražském ruzyňském letišti nový hangár o celkové kapacitě 6 000 m2. Slavnostní odhalení základního stavebního kamene proběhlo dnes v pátek 22.10.2010 v 11:00. Na základní stavební kámen společně poklepali generální ředitel společnosti ABS Jets Vladimír Peták, generální ředitel Úřadu pro civilní letectví ČR Josef Rada a zástupci pražského Letiště Ruzyně.

Společnost ABS Jets poprvé v Česku představila luxusní vzdušné taxi Phenom 300

13.10.2010, Praha – Přední tuzemský operátor a broker soukromých tryskáčů, společnost ABS Jets, představila v pondělí v pražské Ruzyni zbrusu nové vzdušné aerotaxi. Původem brazilským strojem Phenom 300, který je zatím jediným exemplářem svého druhu v České a Slovenské republice, reaguje na výrazně rostoucí poptávku po cestování business jetem.

Obchod v rytmu latinského tanga

8 a 9. října, Praha - Vytvořit nové obchodní vazby a prohloubit dosavadní spolupráci mezi firmami ze Středovýchodní Evropy a Latinské Ameriky – to byly dva hlavní cíle mezinárodního obchodního setkání pod názvem ENCUENTRO 2010, které ve dnech 8. a 9. října 2010 hostil pražský hotel Barceló. Akce přilákala téměř 250 byznysmenů, politiků a diplomatů z 25 zemí. Hlavním tématem veletrhu, konferencí, seminářů a doprovodných akcí bylo využití plánování a brand positioningu pro identifikaci nových tržních příležitostí.

MEDIA Tribune opět posiluje svůj tým

29. listopadu, Praha - Společnost MEDIA Tribune zabývající se marketingem, obchodem a public relations rozšiřuje své řady o Ninu Hanuskovou, absolventku bratislavské Univerzity J. A. Komenského se specializací na Management.

MEDIA Tribune: marketing, PR a obchod jsou spojené nádoby!

09.08.2010, Praha – Oddělení marketingu, tiskový mluvčí, obchodní oddělení. V řadě společností tři samostatné účetní položky se svými autonomními rozpočty, samostatným vedením a vlastními cíli. Ve snaze dát všemu jasný řád a strukturu fungují v mnoha firmách tato oddělení nezávisle na sobě a sledují spíše vlastní cíle. Přitom jejich cíl by měl být jediný a společný – propagace a obchod jsou spojené nádoby, správná funkce jednoho podmiňuje výsledky druhého. A pouze efektivní spojení obou přináší firmě zisk.

Petra Danielová míří do nové agentury MEDIA Tribune

01.09.2010, Praha – Nově založená obchodní a komunikační agentura MEDIA Tribune má od září 2010 další posilu. Do obchodního oddělení na pozici sales managera nastupuje Petra Danielová, která přichází z vydavatelství Stratosféra.

Malé a střední podniky získávají díky krizi know-how nadnárodních korporací

Unikátní know-how, efektivní řízení firemních procesů, profesionální finanční management či fungující infrastruktura IT. Donedávna výsady kapitálově silných společností a nadnárodních korporací. Hospodářská recese však způsobila, že stále více malých a středních firem optimalizuje své procesy a náklady stejným způsobem. Klíčem ke know-how velkých firem se stávají týmy zkušených externích poradců.

Bohyně krásy vládne jen pár kroků od břehu Vltavy

„Stella Maris“ – tak zní název nového exkluzivního kosmetického salonu v samém srdci Prahy, ve Spálené ulici. Brány do této oázy pohody a oddychu pro tělo i duši se poprvé otevřely počátkem letošního února.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.