Po České republice útočí slevové servery také na Slovensko | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Po České republice útočí slevové servery také na Slovensko


05.01.2011, Praha – Nebývalý rozmach, který v posledním roce na českém trhu zaznamenaly servery zaměřené na kolektivní nakupování, proniká i k našim východním sousedům. 11.1.2011 bude oficiálně spuštěn první československý „slevomat“ na Slovensku, nákupní portál Zlavostroj.sk.

Princip získávání slev prostřednictvím kolektivního nakupování vznikl před třemi roky ve Spojených státech pod názvem Groupon. Počátkem letošního roku pronikl do České republiky, prvními průkopníky u nás byly portály Slevomat a VykupTo. Obrovský zájem a řádově lepší obchodní výsledky, než si sami jejich zakladatelé představovali, způsobil příliv dalších a dalších nákupních portálů. Dnes jich na českém internetu funguje okolo osmdesáti.

Inspirace z Česka
Je tedy s podivem, že na Slovenském internetu zatím podobná možnost chyběla. „Právě raketový růst a výborné obchodní výsledky slevomatů v České republice byly pro nás inspirací,“ říká Stanislav Tomko, jeden ze zakladatelů portálu Zlavostroj.sk. „Portfolio zboží a služeb, které lze nově pořídit na portálu Zlavostroj.sk se slevami až 90 %, je opravdu široké – od gastronomických služeb, přes sportovní či relaxační aktivity, cestování a ubytování, až po nejrůznější zážitky, které zprostředkovávají specializované agentury,“ pokračuje Tomko.

Velkou výhodou nákupních serverů, která výrazně snižuje náklady na propagaci a tím šetří peníze spotřebitelů, je virální šíření slevových nabídek. Klienti portálu Zlavostroj.sk budou moci aktivně sdílet atraktivní slevy se svými přáteli na sociálních platformách, jakými jsou např. Facebook či Twitter.

Ambiciózní projekt Zlavostroj.sk chce hned od počátku oslovit všechny zájemce na Slovensku. Proto se jeho zakladatelé rozhodli zřídit svá obchodní zastoupení ve všech krajských městech ještě před samotným spuštěním portálu. „V praxi to znamená, že již od 11.ledna mohou na Zlavostroj.sk nakupovat spotřebitelé z celého Slovenska, a svou slevu budou moci uplatnit přímo ve svém kraji,“ zdůrazňuje Daniel Kolárik.

Spuštění serveru Zlavostroj.sk bude promovat masivní reklamní kampaň – především na internetu, v rádiu a na charakteristicky červených billboardech po celém Slovensku.

Nápad ze střední školy
Za projektem Zlavostroj.sk stojí dva kamarádi, kteří se poznali již na střední škole na studijní stáži ve Spojených státech. Přestože se jejich profesní dráhy poté na několik let rozešly, společný podnikatelský záměr je letos znovu svedl dohromady.


Stanislav Tomko (31) je spolumajitelem finančně poradenské společnosti Rechka & Tomko, která svým klientům pomáhá zefektivňovat a optimalizovat firemní procesy. Působí v České republice a na Slovensku a plánuje expanzi na polský a rumunský trh. Stanislav Tomko má bohaté zkušenosti na poli mezinárodního obchodu a marketingu – již na vysoké škole se spolužáky vyvinul na tehdejší dobu velmi sofistikované e-commerce řešení, které následně implementoval v několika společnostech. V letech 2002-2004 založil a úspěšně provozoval vlastní internetový obchod, následně působil v poradenské společnosti Accenture. Téměř tři roky pak řídil finance a optimalizoval procesy v ředitelství nadnárodní společnosti pro Evropu, Střední východ a Asii.

Druhý zakladatel, Daniel Kolárik (32), má více než 15 leté zkušenosti z podnikání v oblasti malo- a velkoobchodu. Mezinárodní obchodní zkušenosti získával na trzích v USA, Evropě i Asii. Jak o něm říká kolega Stanislav Tomko: „Daniel je ten typ obchodníka, který vždy dokáže vyjednat nejlepší možné podmínky. Nejen cenu, ale i dodací podmínky, nadstandardní servis, záruky a další benefity.“ Kolárik dnes vyjednává s novými partnery, kteří by chtěli své zboží a služby na serveru Zlavostroj.sk nabídnout.
Kontakt:

Aneta Kolínská
Junior Marketing Manager
marketing@media-tribune.com
http://www.zlavostroj.sk
246063795
+420 246 063 795


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 1. 2011 12:03
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Media Tribune s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
MEDIA Tribune je agenturou, která svým klientům poskytuje synergii a jasně měřitelnou obchodní efektivitu.

Jak to děláme?
Poskytujeme kromě klasických služeb v oblasti PR a marketingu také služby v oblasti obchodu. Náš recept tkví v efektivním propojení těchto stěžejních firemních oblastí, komplexnosti a provázanosti nabízených služeb. Pramení z profesionálního spojení marketingu, public relations a nejrůznějších aktivit z oblasti obchodu, zprostředkováním důležitých obchodních kontaktů počínaje a strategickým poradenstvím konče.

Kdo jsou naši klienti?
MEDIA Tribune pracuje především pro klienty z řad malých a středně velkých firem. Pracujeme pro ty, kteří vědí, že obchod, marketing a komunikace jsou spojené nádoby a pouze brilantní zvládnutí všech tří oblastí podmiňuje úspěch v podnikání.
Složení našich klientů je pestré, ať již jde o společnosti z oblastí financí, daňového poradenství, kosmetiky či wellness. Zastupujeme také nejrůznější zájmové asociace, mezinárodní univerzitu či nově založený český časopis.

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.