Základní škola Jirkov | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Základní škola Jirkov


Vydané tiskové zprávy


Projekt „Chci překonat bariéry“ slaví u žáků úspěchy

Projekt s názvem „Chci překonat bariéry“, jehož nositelem je Městské gymnázium a Základní škola Jirkov míří pomalu do svého finále.

Oblíbené Bariéry v Chomutově a Mostě

„Chci překonat bariéry“ – to si říkají žáci zapojení do stejnojmenného projektu, díky kterému si prohlubují znalosti cizích jazyků. Tento projekt, jehož nositelem je Městské gymnázium a Základní škola Jirkov, má pomoct dětem překonat počáteční stydlivost a nejistotu z promluvy v cizím jazyce.

„Bariéry na cestách“

Projekt „Chci překonat bariéry“ má za cíl prohloubit znalosti žáků základních škol v oblasti cizích jazyků.

Pracovní kemp projektu „Chci překonat bariéry“ proběhl hned první týden v září

Žáci ze ZŠ Krušnohorská a ZŠ Budovatelů v Jirkově mají za sebou pracovní kemp v rámci projektu „Chci překonat bariéry“, jehož nositelem je 4. ZŠ (dnes Městské gymnázium a základní škola Jirkov).

Projekt „Chci překonat bariéry“

Žáci ze ZŠ Krušnohorská a ZŠ Budovatelů mají za sebou pracovní kemp v rámci projektu „Chci překonat bariéry“, jehož nositelem je 4. ZŠ (dnes Městské gymnázium a základní škola Jirkov).

Projekt „Chci překonat bariéry“

Další projekt pro žáky základních škol je v plném proudu. Jeho nositelem je 4. ZŠ Krušnohorská Jirkov (okres Chomutov), ale zapojila se i 1. ZŠ a 2. ZŠ. Projekt „Chci překonat bariéry“ navazuje na dřívější úspěšný projekt „Můj region“, který pomáhal žákům poznat svůj kraj.

Projekt "Chci překonat bariéry" je v plném proudu

Avizovaný projekt „Chci překonat bariéry“ (jehož nositelem je Základní škola Jirkov, Krušnohorská 1675) je již v plném proudu. Žáci základních škol v průběhu března a dubna pokračovali v práci na výukových materiálech a navíc absolvovali školení, které se týkalo práce s videokamerou a fotoaparátem.

Projekt "Chci překonat bariéry"

Základní škola v Krušnohorské ulici v Jirkově je nositelem projektu „Chci překonat bariéry“.

Projekt Můj region jde do světa

V pátek 25.3.2011 se na zámku Červený hrádek u Jirkova konala závěrečná konference, která uzavřela několikaměsíční práci všech aktérů, kteří se na realizaci projektu Můj region podíleli.

Závěrečná etapa projektu "Můj region"

O projektu "Můj region" (je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR, poskytovatelem dotace je Ústecký kraj) jste již mohli zde číst. Možná si pamatujete, že se jedná o projekt, ve kterém na čtyři desítky pedagogů připravují učební materiály s regionální tématikou. Společným úsilím učitelů základních škol z Jirkova, Mostu a ze Strupčic již vznikla Publikace a Manuál.

Projekt "Můj region" nezná prázdniny

"Můj region" je projekt, který je spolufinancován ESF a státním rozpočtem ČR, poskytovatelem dotace je Ústecký kraj.

Projekt "Můj region" pokračuje

Konec školního roku se blíží, někteří žáci si chtějí na poslední chvíli zlepšit své známky a učitelé mají plné ruce práce. Obzvláště ti, kteří se navíc zapojili do projektu "Můj region" (realizovaného v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Investice do rozvoje vzdělávání, tato aktivita je spolufinancována ESF a státním rozpočtem ČR, poskytovatelem dotace je Ústecký kraj), o kterém jsme již psali.

ZŠ Jirkov, Krušnohorská a

Téměř čtyři desítky pedagogů čtyř základních škol z Jirkova, tří základních škol z Mostu a Základní školy ze Strupčic se zapojily do projektu č. CZ.1.07/1.1.13/03.0028 "Můj region" realizovaného v Operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost - Investice do rozvoje vzdělávání. Tato aktivita je spolufinancována ESF a státním rozpočtem ČR, poskytovatelem dotace je Ústecký kraj.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.