Czechtimes.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Czechtimes.cz


Vydané tiskové zprávy


Jaké si vybrat ložní povlečení

Dáváte při výběru ložního povlečení přednost jeho vzhledu a použitým vzorům? Nebo je pro Vás mnohem důležitější materiál, ze kterého je ložní povlečení vyrobené, jeho životnost a nároky na údržbu? Inspirujte se v článku, ve kterém Vám poradíme, co při nákupu povlečení sledovat.

Jak začít podnikat co nejjednodušeji

Pokud jste se rozhodli, že se pustíte do podnikání a chcete si založit co nejjednodušším a nejrychlejším způsobem společnost, máme pro Vás ideální řešení. Obraťte se na profesionály, kteří Vám se založením společnosti pomohou. Máte obavy z toho, že tím zatížíte svůj finanční rozpočet? Opak je pravdou.

Hodí se betonové podlahy kamkoliv?

Dali jste se do rekonstrukce bytu, firemních prostor či stavíte rodinný dům? Zvažujete, jakou zvolíte pro svou stavbu podlahu? Ideálním řešením jsou betonové podlahy, které se hodí do rodinných domů, komerčních prostor i bytů.

Kde najít levné ubytování v Jeseníkách

Jeseníky nabízí celou řadu možností pro aktivní i pasivní odpočinek. Stačí si jen vybrat přesně to, co Vám nejvíce vyhovuje a svou dovolenou v Jeseníkách si skvěle užít. V článku Vám poradíme, kde se levně ubytovat a poskytneme Vám zaručené tipy na výlety.

Cestování a práce v zahraničí

Baví Vás stejně jako náš redakční tým cestování? Plánujete cestu do zahraničí a rádi byste se o dané zemi předem dozvěděli všechny důležité informace? Láká Vás práce v zahraničí? V tom případě Vám doporučujeme cestovatelský portál Czechtimes.cz

Objevte kouzlo krepového povlečení

Oblíbili jste si krepové povlečení díky jeho snadné údržbě? Krepové povlečení se nemusí žehlit a má celou řadu dalších výhod. V článku Vám prozradíme, o jaké výhody se jedná a kde lze kvalitní krepové či bavlněné povlečení pořídit.

Dosáhněte kariérního postupu studiem MBA

Působíte-li na poli managementu a rádi byste se prosadili na jeho úplném vrcholu, pravděpodobně víte, že pouze vysokoškolský titul Vám k tomu stačit nebude. Mnohem důležitější je v této oblasti praxe. Program MBA Vám může zajistit praktické zkušenosti i mezinárodně uznávaný titul.

Jak si vybrat advokátní kancelář v Praze?

Dostanete-li se do situace, kdy budete potřebovat právní pomoc, rozhodně nepodceňujte výběr advokáta. Nevíte, podle jakých kritérií advokáta vybírat? Advokátní kancelář se sídlem v Praze nabízí širokou škálu právních služeb a s výběrem vhodného advokáta Vám ochotně poradí.

Ubytování Jeseníky

Nabízíme Vám ubytování Jeseníky ve tříhvězdičkovém Wellness hotelu nebo Turistickém hotelu pro rodiny s dětmi. Hotely nabízí kvalitní ubytování a služby, které při návštěvě Jeseníku jistě oceníte. O všechno ostatní se postará personál hotelu.

Zaparkujte u letiště Ruzyně levně a bezpečně

Letecká doprava je rychlá a pohodlná, a proto ji využívá celá řada cestovatelů. Ovšem cestování letadlem má i své nevýhody. Jednou z nich je parkování na letišti. Ať už potřebujete zaparkovat krátkodobě či dlouhodobě, vždy musíte tento problém řešit. Letiště Ruzyně nabízí hned několik možností parkování. Jak si vybrat?

Kreativní společnost Malota Production s.r.o.

Chcete začít podnikat na internetu? Společnost Malota Production s.r.o. Vám s komunikací na internetu pomůže. Malota Production s.r.o. se řadí mezi dynamické a kreativní společnosti zabývající se tvorbou webových stránek a internetových obchodů, které mají na trhu velký úspěch.

Rozhodčí doložky a jejich praktické využití

Patříte-li mezi úspěšné podnikatele, jistě jste si nenechali ujít diskusní fórum Rozhodčí doložky a jejich praktické využití, které se konalo 2. června 2011 v hotelu Majestic Plaza na ulici Štěpánské 33 v Praze 1 pod vedením těch největších odborníků v České republice.

Vyhrajte www stránky zdarma

Společnost Malota Production s. r. o., která se věnuje profesionálnímu a kvalitnímu webdesignu, vyhlásila soutěž o webové stránky zdarma v celkové hodnotě 20.000 Kč. Chcete-li, aby mělo Vaše podnikání smysl, zapojte se do soutěže a získejte profi www stránky s redakčním systémem.

Jsem Váš právník

Potřebujete odbornou radu týkající se právní problematiky? Navštivte nový portál Vas-pravnik.cz, pošlete svůj dotaz prostřednictvím kontaktního formuláře a renomovaná advokátní společnost Vám na něj v co nejkratším možném čase odpoví.

Akce cihla: rozdávejte radost

Žijeme čím dál rychlejším tempem, neohlížíme se za sebe a uniká nám spousta krásných věcí. Co takhle se na chvíli zastavit a podívat se, o co všechno přicházíme? Lidé s mentálním postižením nikam nespěchají, a přesto nemají příležitost užívat si život se vším všudy. Pomozme jim!

Veletrh Reklama/Polygraf měl letos nevídaný úspěch

Pokud jste se byli letos podívat na veletrh Reklama/Polygraf mezinárodního významu, který se konal na pražském Výstavišti v termínu od 23. března do 25. března 2011, zaručeně jste nemohli být zklamáni. Účastníci veletrhu se mohli dozvědět spoustu zajímavostí a novinek z oblasti reklamy a marketingu nejen na internetu.

Investiční fórum 2011

Dne 3. února 2011 proběhne v novém hotelu Park Inn Prague na Praze 2 jedna z nejvýznamnějších událostí roku.

Firemní profil na Facebooku. Ano či ne?

Osobní profil na sociální síti Facebook má už 350 milionů lidí. A firemní? Ty jsou na tuzemské scéně ještě v plenkách, ale ve světě se svádí „boj“ o každého fanouška již několik měsíců. Pojďme se podívat na reklamní tahy moderních firem podrobněji.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.