Jak začít podnikat co nejjednodušeji | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jak začít podnikat co nejjednodušeji


Pokud jste se rozhodli, že se pustíte do podnikání a chcete si založit co nejjednodušším a nejrychlejším způsobem společnost, máme pro Vás ideální řešení. Obraťte se na profesionály, kteří Vám se založením společnosti pomohou. Máte obavy z toho, že tím zatížíte svůj finanční rozpočet? Opak je pravdou.

Založení společnosti s ručením omezením či založení akciové společnosti Vám zabere nejen spoustu času, ale také Vás to bude stát nemalé peníze. Navíc nemáte-li dostatečné zkušenosti a znalosti tuzemského práva, může to pro Vás být docela riskantní investice. K tomu všemu budete muset do své nové firmy vložit alespoň minimální výši základního kapitálu, což dělá vrásky na čele nejen začínajícím podnikatelům.

Náš tip: Začněte bezpečně, rychle, bez nutnosti obíhání všech možných úřadů a bez nutnosti vkládat základní kapitál, který činí u ready made bianco společnosti 200 tisíc korun.

Spolupráce s profesionály se Vám vyplatí
Společnost Avantia, s. r. o., působí na trhu již od roku 1995 a její hlavní specializací je zakládání obchodních společností nebo také ready made společnosti. Pokud se rozhodnete pro spolupráci se společností Avantia, s. r. o., zkrátíte dobu pro získání vlastní společnosti a navíc získáte ready made společnost s plně spláceným základním kapitálem.

Ptáte se, proč zvolit právě ready made společnost? Hlavní výhodou ready made společnosti je rychlost, s jakou můžete začít podnikat. Ready made společnosti jsou již platně založené, zapsané v obchodním rejstříku a připravené k okamžitému odkupu. Současně mají plně splacené vklady a nemají žádné závazky nebo pohledávky vůči jakémukoliv subjektu.


Ušetřený čas věnujte zvyšování Vašich zisků
Pro podnikatele je každá minuta drahá, což při nákupu ready made společnosti zaručeně oceníte. Vzhledem k tomu, že společnost Avantia, s. r. o., zařídí vše za Vás, můžete svůj čas využít ke zvyšování Vašich zisků. Co se týče nákladů za takto založenou společnost, rozhodně neprohloupíte. Společnost s ručením omezeným můžete získat již od 18.900 Kč.
Kontakt:

René Winkler
Jednatel
avantia@avantia.cz
www.avantia.cz
602 630 682
221 584 111


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 7. 2013 11:23
Kategorie: Finance
Název zdroje: Czechtimes.cz (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.