Objevte kouzlo krepového povlečení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Objevte kouzlo krepového povlečení


Oblíbili jste si krepové povlečení díky jeho snadné údržbě? Krepové povlečení se nemusí žehlit a má celou řadu dalších výhod. V článku Vám prozradíme, o jaké výhody se jedná a kde lze kvalitní krepové či bavlněné povlečení pořídit.

Krepové povlečení neboli mačkavé povlečení se obvykle vyrábí ze stoprocentní bavlny, která zaručuje vysokou kvalitu. Na trhu se vyskytuje krepové povlečení také z jiných materiálů – například ze stoprocentního polyesteru – ale to neposkytuje žádaný komfort, zvláště jedná-li se o levnější variantu polyesteru. Bavlněné krepové povlečení je příjemné na dotek, vyznačuje se výbornou savostí, prodyšností a dokonale absorbuje nežádanou vlhkost.

Krepové povlečení ze stoprocentní bavlny, širokým krepováním, v různých rozměrech a pestré škále barev či vzorů nabízí například česká firma ARCÁDE COLOR, s. r. o. V nabídce této firmy jsou krepové i bavlněné povlečení, prostěradla a další bytový textil v té nejvyšší možné kvalitě.

Krepové povlečení má dlouhou životnost
Zvolíte-li krepové povlečení, zajistíte si tak nejen kvalitní a pohodlný spánek či úsporu času při žehlení ložního prádla, ale také Vám tento druh povlečení dlouho vydrží. Jak jsme se již zmínili výše, krepové povlečení skvěle saje a je prodyšné.

Pokud by Vám ani přesto všechno krepové povlečení nevyhovovalo a dali byste raději přednost klasice, můžete zvolit bavlnění povlečení. Firma ARCÁDE COLOR, s. r. o., má ve své nabídce vysoce kvalitní bavlněné povlečení, které vyniká svou jemností, lehkostí a savostí.

Přírodní materiály ve Vaší ložnici
Přírodní materiály jsou mezi zákazníky stále oblíbenější a svůj prim hrají rovněž v ložnici. Společnost ARCÁDE COLOR, s. r. o., se řadí mezi české výrobce, jež používají při výrobě povlečení, prostěradel a dalšího bytového textilu přírodní materiály.

Povlečení a prostěradla od této firmy jsou nejen velmi kvalitní. Zároveň jsou vyráběny v moderním designu, v široké paletě motivů a barev. Za zmínku stojí také výborné zpracovaní pomocí moderní technologie šití.
Kontakt:

Veronika Ďásková
Prodej Česká a Slovenská republika
vdaskova@arcadecolor.cz
http://www.arcadecolor.cz/cz/povleceni
777 055 303
567 219 694


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2013 20:44
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Czechtimes.cz (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.