Czechtimes.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Czechtimes.cz


Poslední vydané tiskové zprávy


Jaké si vybrat ložní povlečení

Dáváte při výběru ložního povlečení přednost jeho vzhledu a použitým vzorům? Nebo je pro Vás mnohem důležitější materiál, ze kterého je ložní povlečení vyrobené, jeho životnost a nároky na údržbu? Inspirujte se v článku, ve kterém Vám poradíme, co při nákupu povlečení sledovat.

Jak začít podnikat co nejjednodušeji

Pokud jste se rozhodli, že se pustíte do podnikání a chcete si založit co nejjednodušším a nejrychlejším způsobem společnost, máme pro Vás ideální řešení. Obraťte se na profesionály, kteří Vám se založením společnosti pomohou. Máte obavy z toho, že tím zatížíte svůj finanční rozpočet? Opak je pravdou.

Hodí se betonové podlahy kamkoliv?

Dali jste se do rekonstrukce bytu, firemních prostor či stavíte rodinný dům? Zvažujete, jakou zvolíte pro svou stavbu podlahu? Ideálním řešením jsou betonové podlahy, které se hodí do rodinných domů, komerčních prostor i bytů.

Kde najít levné ubytování v Jeseníkách

Jeseníky nabízí celou řadu možností pro aktivní i pasivní odpočinek. Stačí si jen vybrat přesně to, co Vám nejvíce vyhovuje a svou dovolenou v Jeseníkách si skvěle užít. V článku Vám poradíme, kde se levně ubytovat a poskytneme Vám zaručené tipy na výlety.

Cestování a práce v zahraničí

Baví Vás stejně jako náš redakční tým cestování? Plánujete cestu do zahraničí a rádi byste se o dané zemi předem dozvěděli všechny důležité informace? Láká Vás práce v zahraničí? V tom případě Vám doporučujeme cestovatelský portál Czechtimes.cz
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.