Jaké si vybrat ložní povlečení | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Jaké si vybrat ložní povlečení


Dáváte při výběru ložního povlečení přednost jeho vzhledu a použitým vzorům? Nebo je pro Vás mnohem důležitější materiál, ze kterého je ložní povlečení vyrobené, jeho životnost a nároky na údržbu? Inspirujte se v článku, ve kterém Vám poradíme, co při nákupu povlečení sledovat.

Budete-li si vybírat ložní povlečení, zaměřte svou pozornost na poměr ceny a životnosti, možnost vyvářky a stálobarevnost. Ložní povlečení se vybírá také podle nároků na zapínání. Pokud si koupíte povlečení s nevhodnými knoflíky či zipy, snadno se Vám při údržbě poškodí.

Důležitou roli při výběru kvalitního povlečení hraje hustota látky. Čím je látka hustěji utkaná, tím více je odolná. Pevnost a mačkavost látky si můžete vyzkoušet omakem, což ovšem odpadá při nákupu na internetu. V tomto případě Vám doporučujeme nakupovat v ověřených e-shopech. Jedním z nich je například e-shop Povlečeme.cz, kde najdete pravidelný výprodej povlečení za super ceny.

Druhy materiálů
V chladnějším období sáhněte po froté povlečení či prostěradle, které Vás příjemně zahřeje. K tomu všemu se dobře udržuje a můžete ho bez obav prát i na 60 °C. Příjemné na dotek a zároveň velmi odolné je bavlnění povlečení, které se pere do 60 °C. Jako nevýhoda může být bráno to, že aby v ložnici vypadalo dobře, musí se žehlit nebo aspoň důkladně přehladit rukou.

Pokud byste se chtěli žehlení zcela vyhnout, zvolte krepové povlečení. Krepové povlečení je vyrobeno z bavlny, ovšem vzhledem k jeho krepové struktuře, která je střídavě hladká a zvrásněná, se nežehlí. Pokud by Vám byl krep nepříjemný na dotek, sáhněte po flanelovém povlečení, jenž umí zahřát a stejně jako krepové povlečení odolává mačkání a nemusí se žehlit.

Výprodej povlečení na internetu
Širokou nabídku krepového, bavlněného či flanelového povlečení najdete v e-shopu Povlečeme.cz. Výprodej povlečení na internetu ušetří nejen Vaši peněženku, ale také čas strávený hledáním vhodného ložního prádla v kamenných obchodech.
Kontakt:

Simona Zábržová
Šéfredaktor
info@povleceme.cz
http://www.povleceme.cz
777285544


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 10. 2013 15:10
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Czechtimes.cz (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.