Úřad pro ochranu hospodářské soutěže | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Úřad pro ochranu hospodářské soutěže


Poslední vydané tiskové zprávy


Půlmilionová pokuta za neprůhledné losování

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) svým prvostupňovým nepravomocným rozhodnutím ze dne 26. září 2007 uložil půlmilionovou pokutu statutárnímu městu Karlovy Vary.

Úřad povolil řetězci Hruška další fúzi

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vydal rozhodnutí, kterým povolil spojení na maloobchodním trhu zboží denní spotřeby mezi soutěžiteli HRUŠKA, spol. s r.o. a částí podniku PRAMEN Olomouc s.r.o.

Konference o veřejných zakázkách

Již od roku 1995 působí Úřad pro ochranu hospodářské soutěže v České republice jako orgán dohledu nad zadáváním veřejných zakázek. Svoje zkušenosti budou jeho pracovníci prezentovat koncem listopadu (27. a 28.) na mezinárodní konferenci, která se bude konat v Rotundě pavilonu A brněnského výstaviště.

Soud potvrdil pravomoci ÚOHS při místních šetřeních

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vítá dnešní rozsudek Krajského soudu v Brně týkající se rozhodnutí ÚOHS z roku 2003 o uložení pořádkové pokuty ve výši 300 000 Kč společnosti DELTA PEKÁRNY a.s. za to, že pracovníci této společnosti neumožnili zástupcům Úřadu provádějícím místní šetření přístup k některým obchodním záznamům a některé již zajištěné dokumenty jim dokonce byly odňaty. Žaloba proti tomuto rozhodnutí byla zamítnuta.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.