Wobsah | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Wobsah


Vydané tiskové zprávy


S příchodem léta lidé nakupují zahradní houpačky

Léto je za rohem a projevuje se to i ve zboží, které lidé nakupují. V kurzu je v posledních týdnech hlavně vybavení na zahradu. Kupují se bazény a také dětská hřiště a skluzavky. Češi se připravují na léto s dětmi na zahradě.

Výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitostí je příležitostí pro dlužníka, který vlastní jakoukoliv nemovitost a hrozí mu její prodej v exekuci či v nedobrovolné dražbě.

Lidé se vybavují na léto, budou se chránit před sluncem

Slunečné dny se blíží a s nimi taky neúnavné vedro a protivné paprsky slunce. Jestli se dočkáme takových teplot jako loni, máme se na co těšit a je potřeba se pořádně připravit. Jak to tak vypadá, obyvatelé České republiky letos slunci nedovolí, aby rozpálilo jejich auto a nedopřálo jim odpočinek ani na vlastní zahradě.

Půjčka do 24 hodin vyřeší vaše finanční problémy

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Je třeba ji co nejrychleji řešit! Hledat dnes spolehlivou půjčku, která by nabídla potřebný finanční obnos za výhodných podmínek prakticky komukoli, není vůbec jednoduché. Banky spousty pro ně nevyhovujících žadatelů odmítnou a i některé nebankovní společnosti nemusí nabídnout své služby každému. Právě proto si představíme výhodný úvěr FinPůjčka24, který je schopný nabídnout až 15 000 korun do pouhých 24 hodin.

Konference Střelba na pohyblivý cíl (9.6.2015 Praha)

Přední poradenská a vzdělávací agentura MotivP pořádá konferenci s názvem Střelba na pohyblivý cíl. Akce se uskuteční 9. června v Praze a bude se tématicky ubírat do budoucnosti. Pořadatelé vybrali řečníky, kteří „nezůstali ve vleku událostí, ale stali se v dění aktivními“. Cílem konference je poskytnout účastníkům cenné informace o tom, jak získat pomyslný Archimédův pevný bod, který umožňuje pohnout zemí.

Nový Renault Grand Scénic: Spolehlivý elegán se spoustou zajímavých inovací

Hledáte kvalitní rodinný vůz, na jehož pořízení byste nemuseli vynaložit spousty peněz? Je-li vaše odpověď kladná, máme pro vás optimální řešení. Jmenuje se Renault Grand Scénic. Právě tento automobil totiž nabízí prakticky všechno, co od osobního vozu určeného pro rodinu můžete očekávat. Dostatek prostoru, nadčasový vzhled a skvěle laděné jízdní vlastnosti jsou pouze vybranými atributy. My se v naší recenzi soustředíme na zmiňovaný model francouzské automobilky poněkud podrobněji.

Češi stále topí dřevem

Přestože máme v dnešní době také jiné možnosti vytápění, Češi stále volí nejčastěji dřevo. Výhody jsou nasnadě, jak už je u nás zvykem, nejvíce láká cena.

Externí datové úložiště pro každou firmu

Dnešní business svět je založen na datech, která jsou nezbytná a o která nechceme přijít. Někam je musíme vměstnat a kapacita běžných počítačů bývá nedostatečná.

Pronájem nákladního vozidla přináší firmám množství výhod

Pořízení vlastního nákladního vozidla je pro firmu nákladné, a to nejen s ohledem na vysokou pořizovací cenu, ale také provozní náklady.

Server Slevovykupon.net výrazně pomáhá šetřit na každém nákupu!

Zvyšující se ceny základních potravin, elektroniky, nábytku, kosmetiky a dalších věcí v kombinaci se stabilně nízkými platy většiny obyvatel České republiky jsou příčinou, že lidé stále více vyhledávají způsoby, jak ušetřit. V oblibě jsou proto nákupy ve slevách. Někteří lidé lační po slevě neváhají stát brzy ráno frontu před obchodními domy, chytřejší vyhledají internetové slevy. Populárním spiklencem v honbě za největšími slevami se stal server Slevovykupon.net. Proč?

Stále více českých podnikatelů využívá ready made společnosti

Z evidence České správy sociálního zabezpečení je zřejmé, že počet živnostníků v prvním čtvrtletí letošního je 970 000 a počet obchodních společností je téměř 90 000. Zatímco osoby samostatně výdělečně činné vyřídí veškeré náležitosti na úřadech během jednoho dne, u založení společnosti je proces časově a administrativně náročnější.

Zázrak z přírody jménem Kotvičník zemní

Farmacie a velké farmaceutické firmy hýbou světem jednadvacátého století. S nadsázkou bychom mohli říci, že není nemoc, na kterou lékárny neznají lék. Proti chemii a chemickým látkám se však pomalu začíná zvedat vlna nevole a trendem dnešního světa jsou přírodní produkty. Technikou a moderními vymoženostmi unavený člověk se začíná navracet zpět k přírodě a ta mu má co nabídnout.

V České republice můžete získat i méně známé tituly

V období od roku 2001 do roku 2015 počet vysokoškolský studentů v České republice rapidně narůstal. Zatímco v roce 2001 vysokou školu studovalo téměř 204 tisíc, v roce 2015 se počet vysokoškolských studentů zvýšil na 347 tisíc. Aktuálně se tak do popředí dostávají odborné vzdělávací programy MBA, BBA či LLM.

Doplněk stravy Mensicol přináší ženám úlevu při bolestiví menstruaci i klimakteriu

Mnoho žen se ve svém životě potýká s bolestivou menstruací, která nepříjemně ovlivňuje kvalitu jejich života a přináší jim jistá omezení.

Dovolená, na kterou nezapomenete

V dnešní době, kdy svět otevírá všem dobrodruhům a zapáleným cestovatelům náruč dokořán, už lidem nestačí cestovat do známých destinací. Chtějí hlavně neotřelost, dobrodružství a krásnou přírodu, jež nebyla zasažena výdobytky moderní doby jednadvacátého století. Právě to a mnohem více nabízí cestovní kancelář Monoi.

Prodej skútru meziročně stoupá. Prodejci vděčí novele silničního zákona

Statistiky hovoří jasně. Češi mají jednostopé dopravní prostředky stále více v oblibě a v posledních dvou letech si je pořizují jako alternativu k automobilu v mnohem větší míře než kdysi. Skútry a mopedy s obsahem motoru do 125 ccm se dostaly do hledáčku zájemců bezprostředně poté, co vešla v platnost velká novela zákona o silničním provozu (obsažena v zákoně č. 297/2011). Ta změnila zákon č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a některé další zákony. Od soboty 19. ledna 2013 lze skútr řídit s platným řidičským oprávněním pro skupinu B.

SlimLipo je účinná liposukce laserem

V současné době se v estetické chirurgii do popředí dostává unikátní technologie SlimLipo. Ve své podstatě se jedná o laserem asistovanou liposukci, která odsává přebytečný tuk a současně upevňuje podkoží ke spodním vrstvám, aniž by docházelo ke ztrátě pružnosti pokožky. Ba naopak. Liposukci podstupuje starší generace, která chce navrátit své kůži ztracenou elasticitu. A po neinvazivním zákroku se na povrchu pokožky neobjevují žádné nerovnosti.

Se stylovým obalem od JHMobil.cz se stane mobilní telefon módním doplňkem

Český internetový obchod JHMobil.cz, který se specializuje na prodej mobilních telefonů, láká nové zákazníky na atraktivní akce. Snaží se odlišit od konkurenceschopných společností. Přestože garantuje originalitu zboží stejně jako většina tuctových e-shopů s mobilními telefony, vyznačuje se také bohatým produktovým portfoliem. Aktuálně nabízí na 7 000 produktů skladem, tudíž slibuje okamžité odeslání zboží. Velkým lákadlem je bezplatná doprava při objednání zboží v celkové hodnotě nad 1 800 Kč.

Auditorská firma s daňovými poradci

Společnost s ručením omezeným SP Audit, jejíž historie se začíná psát roku 1999, realizuje svou činnost v oblasti auditorských služeb, v daňovém poradenství pro fyzické i právnické osoby, v poradenství a implementaci mezinárodních účetních standardů nebo v procesu sestavování konsolidovaných účetních závěrek. Za dobu trvající bezmála dvě dekády, získala společnost zkušenosti i dlouholetou praxi, kterou zužitkovává při práci pro každého klienta.

Montované haly od POLAK CZ s.r.o.

V současné době se v průmyslovém segmentu dostávají do popředí montované haly, které se vyznačují nízkými pořizovacími náklady a rychlou realizací. Montované haly nachází uplatnění v mnoha oblastech, přičemž se dají využít jako skladovací prostory, zastřešené jízdárny, ba dokonce i jako sportovní haly. Ačkoliv se na první pohled zdá, že se jedná pouze o dočasné řešení, opak je pravdou. Lehké montované haly se pyšní bytelnou konstrukcí, se kterou jde ruku v ruce dlouhá životnost.

Internetový obchod Nastroje.cz představil nové prototypy závitníků a měrek

Kalibry, měřidla a závitníky představují nenahraditelné vybavení společností působících ve strojírenské výrobě a v oblasti kovoobrábění. U nástrojů je kladen vysoký důraz na přesnost, kvalitu a odolnost, s čímž zároveň souvisí dlouhá životnost.

Speciální noční brikety hoří po celou noc

Stále více lidí hledá cenově dostupné a maximálně efektivní topivo, které vydrží teplo mnohem déle než běžná topiva. Patříte-li do cílové skupiny i vy a disponujete-li kotlem s regulací přívodu vzduchu, budou se vám zamlouvat kůrové neboli noční brikety. Tento přírodní a obnovitelný zdroj energie udrží teplo až 10 hodin!

Prodej a servis zdravotnické techniky do každé ordinace

Již celou řadu let dodává firma All CB s.r.o. zdravotnickou a laboratorní techniku do malých ordinací, poliklinik, ale i velkých nemocnic. Široký sortiment zahrnuje laboratorní techniku, která se využívá pro rehabilitace, na gynekologii, pro praktické lékařství nebo dokonce kosmetiku. To ale není vše. Samozřejmostí je prodej a servis zdravotnické techniky, kdy je k profesionálnímu vybavení poskytována i plná údržba. V lékařství jde především o kvalitu a je nutné spolehnout se na používané přístroje.

Jak a kde správně vybrat hypotéku?

Češi touží po bydlení ve vlastním domě nebo bytě, a proto se každoročně zvyšuje počet hypotečních úvěrů. V minulosti poskytovalo hypoteční úvěr jen několik bank. Charakteristickým znakem pro všechny byl vysoký úrok a přísné podmínky, které splnil jen málokdo. Současná situace je jiná – hypotéky poskytují kromě bank i nebankovní společnosti, úrok se drží na minimu. Jedno se ale nezměnilo: Lidé dělají při vyřizování hypotéky stále stejné chyby! Jaké a jak se jim mohou vyvarovat?

I špičkovému IT odborníkovi se hodí headhunter

Praha (11. 11. 2015) – V České republice míra nezaměstnanosti klesá a v říjnu se dostala na 5,9 %. Nejmenší míra nezaměstnanosti je právě v oblasti IT. Technologičtí giganti dychtí po ambiciózních zaměstnancích – programátorech, webdesignérech, databázových expertech a dalších. Špičkové společnosti inzeráty nevkládají na klasické servery pro hledání práce, platí si zveřejnění inzerátu na portálu Zeebra.cz, který vyhledává kvalifikované zaměstnance.

Autopůjčovna, na kterou se můžete kdykoliv spolehnout. Existuje taková?

Potřebovali byste si občas půjčit automobil, ale nemáte k tomu odvahu? Bojíte se toho, že vůz nebude v dobré technickém stavu, výpůjčné bude příliš drahé nebo vás potká nesolidní jednání? Obavy nebudou na místě, pokud zvolíte kvalitní autopůjčovnu s profesionálními službami a léty zkušeností. U té se můžete spolehnout na spolehlivost, bezpečnost a důvěryhodnost. Kdy využít služby autopůjčovny?

Vlasy, které vás budou reprezentovat

Účes, respektive vlasy jsou nejvýraznějším doplňkem každého z nás. Když jsou lesklé, hladké a zdravé, působíme pro své okolní prostředí mnohem atraktivněji, než když máme místo vlasů slámu a proto si vlasy každého z nás zaslouží profesionální péči.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.