Konference Střelba na pohyblivý cíl (9.6.2015 Praha) | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Konference Střelba na pohyblivý cíl (9.6.2015 Praha)


Přední poradenská a vzdělávací agentura MotivP pořádá konferenci s názvem Střelba na pohyblivý cíl. Akce se uskuteční 9. června v Praze a bude se tématicky ubírat do budoucnosti. Pořadatelé vybrali řečníky, kteří „nezůstali ve vleku událostí, ale stali se v dění aktivními“. Cílem konference je poskytnout účastníkům cenné informace o tom, jak získat pomyslný Archimédův pevný bod, který umožňuje pohnout zemí.

Konference Střelba na pohyblivý cíl proběhne v pražském Kině Lucerna od 9:00 do 16:46. Výše vstupného činí 8 000 Kč (bez DPH) a zahrnuje jednu vstupenku zdarma. Kapacita sálu je více než 250 návštěvníků. Během akce se vystřídá více než 10 řečníků, z nichž potvrdili účast následující:

Kouč manažerů a trenér v oblasti vedení lidí Dr. Bernard Geropp. Jeho cílovou skupinou jsou manažeři, prodejci a podnikatelé v rámci B2B. Pořádá workshopy s důrazem na praxi.

Generální ředitel Nestlé ČR Emborg Torber. Řídící pracovník jednoho z největších tuzemských výrobců cukrovinek dříve působil jako regionální ředitel divize Nestlé Professional pro Evropu.

Zakladatel agentury MotivP, zkušený lektor a kouč František Hroník. Odborník na řízení lidských zdrojů má za sebou úspěšnou manažerskou kariéru. Jako jeden z prvních se od počátku 90. let věnuje uplatnění behaviorální psychologie v podnikatelském prostředí.

Spoluzakladatel firmy ADLER Czech, zakladatel projektu Liftago a předseda sdružení podnikatelů Podnikáme bez korupce Hausenblas Martin.

Zkušený podnikatel Jiří Rosenfeld. Působí v představenstvu firmy Slovácké strojírny, akciová společnost.

Na konferenci se objeví také moderátor, lektor a školitel Michael Chytrý, úspěšná manažerka Monika Horníková, generální ředitelka společnosti Xerox Veronika Brázdilová, vědec Vladimír Mařík a další úspěšní lidé, kteří mají co říct.


Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 4

Vydáno: 31. 5. 2016 10:49
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.