Zázrak z přírody jménem Kotvičník zemní | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zázrak z přírody jménem Kotvičník zemní


Farmacie a velké farmaceutické firmy hýbou světem jednadvacátého století. S nadsázkou bychom mohli říci, že není nemoc, na kterou lékárny neznají lék. Proti chemii a chemickým látkám se však pomalu začíná zvedat vlna nevole a trendem dnešního světa jsou přírodní produkty. Technikou a moderními vymoženostmi unavený člověk se začíná navracet zpět k přírodě a ta mu má co nabídnout.

Kotvičník zemní - nenápadná rostlinka s mocnou silou

Kotvičník zemní je žlutě zbarvená jednoletá rostlinka z čeledi kacibovitých. Jednoletá rostlina je považována za silné přírodní afrodisiakum, ve svých kořenech i plodech totiž ukrývá blahodárné látky, které napomáhají zvýšit testosteron v krvi mužů a estradiol v ženském těle. Testosteron i estradion jsou hormony lidskému tělu vlastní, s přibývajícím věkem však dochází k jejich poklesu, což má řadu následků. Testosteron je steroidní hormon, který se u mužů tvoří ve varlatech a u žen v menší míře ve vaječnících. Tento hormon je v první řadě zodpovědný za správný vývoj mužských pohlavních orgánů.. Estradion je ženský hormon, který stejně jako testosteron u mužů působí na správný vývoj ženského pohlavního ústrojí.

S přibývajícím věkem však dochází k úbytku obou hormonů, což má za následek především snížení sexuální výkonnosti a libida jak muže, tak i ženy. Rostlina kotvičníku zemního v sobě ukrývá účinné látky, které příznivě působí na lidskou sexualitu. Díky obsahu látek podporující lidskou sexualitu působí jako přírodní afrodiziakum. Vlastnosti kotvičníku byli využity pro přípravu 100 % kapek Kotvičník Forte. Díky formě kapiček dochází k dobrému vstřebávání stoprocentně přírodních látek.

Sáhněte po koncentrovaném produktu z rostliny kotvičníku zemního, který je zcela přírodní a neobsahuje žádné chemické látky.

Kontakt:

info@placla.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 5

Vydáno: 3. 5. 2016 10:09
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Wobsah (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
… děláme podnikání na internetu jednodušší
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.