Wobsah | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Wobsah


Poslední vydané tiskové zprávy


S příchodem léta lidé nakupují zahradní houpačky

Léto je za rohem a projevuje se to i ve zboží, které lidé nakupují. V kurzu je v posledních týdnech hlavně vybavení na zahradu. Kupují se bazény a také dětská hřiště a skluzavky. Češi se připravují na léto s dětmi na zahradě.

Výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitostí je příležitostí pro dlužníka, který vlastní jakoukoliv nemovitost a hrozí mu její prodej v exekuci či v nedobrovolné dražbě.

Lidé se vybavují na léto, budou se chránit před sluncem

Slunečné dny se blíží a s nimi taky neúnavné vedro a protivné paprsky slunce. Jestli se dočkáme takových teplot jako loni, máme se na co těšit a je potřeba se pořádně připravit. Jak to tak vypadá, obyvatelé České republiky letos slunci nedovolí, aby rozpálilo jejich auto a nedopřálo jim odpočinek ani na vlastní zahradě.

Půjčka do 24 hodin vyřeší vaše finanční problémy

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Je třeba ji co nejrychleji řešit! Hledat dnes spolehlivou půjčku, která by nabídla potřebný finanční obnos za výhodných podmínek prakticky komukoli, není vůbec jednoduché. Banky spousty pro ně nevyhovujících žadatelů odmítnou a i některé nebankovní společnosti nemusí nabídnout své služby každému. Právě proto si představíme výhodný úvěr FinPůjčka24, který je schopný nabídnout až 15 000 korun do pouhých 24 hodin.

Konference Střelba na pohyblivý cíl (9.6.2015 Praha)

Přední poradenská a vzdělávací agentura MotivP pořádá konferenci s názvem Střelba na pohyblivý cíl. Akce se uskuteční 9. června v Praze a bude se tématicky ubírat do budoucnosti. Pořadatelé vybrali řečníky, kteří „nezůstali ve vleku událostí, ale stali se v dění aktivními“. Cílem konference je poskytnout účastníkům cenné informace o tom, jak získat pomyslný Archimédův pevný bod, který umožňuje pohnout zemí.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.