Koalice pro Pardubický kraj | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Koalice pro Pardubický kraj


Poslední vydané tiskové zprávy


Lídři Koalice pro Pardubický kraj podepsali smlouvu o spolupráci

Pardubice – Lídři KDU-ČSL Roman Línek, Nestraníků Věra Rybová a SNK ED Michal Koláček a Štěpánka Fraňková (zastupující i Sdružení pro Pardubice) spojení do Koalice pro Pardubický kraj, dnes podepsali smlouvu o spolupráci pro blížící se krajské volby na období 2012 až 2016. Koalici povede na podzim již počtvrté historicky první hejtman Pardubického kraje a jeho současný náměstek Roman Línek.

Línek: Chceme přímou volbu starostů a hejtmanů

Pardubice – V minulých týdnech byla parlamentem schválena ústavní změna, která umožní přímou volbu prezidenta. Logickým následným krokem je dle zástupců Koalice pro Pardubický kraj přímá volba starostů a hejtmanů. Stejný model můžeme vidět například i na sousedním Slovensku.

Odborníci kritizují možnost adopcí homosexuály

Pardubice - V květnu 2008 schválil Výbor ministrů Rady Evropy revidovanou Evropskou úmluvu o adopci dětí. V článku 7 ve druhém odstavci dává tato revidovaná úmluva státům možnost rozšířit právo adoptovat děti i na homosexuální páry.

Chrudim se představí na veletrhu cestovního ruchu ITEP 2008

Chrudim/Plzeň – Od čtvrtka 23. do soboty 25. října se Chrudim představí na veletrhu cestovního ruchu Plzeňského kraje ITEP 2008. Ten se uskuteční v prostorách Domu kultury INWEST-K v Plzni.

Chrudim kandiduje na celostátní setkání mladých v roce 2010

Chrudim/Přerov – zástupci Občanského sdružení Altus mají v nadcházejících dnech důležité poslání. Budou se v termínu od 24. do 27. října ucházet o pořadatelství prestižní akce „Celostátní vrcholná výměna zkušeností“ (CVVZ) pro rok 2010.
Více

Poslední tiskové konference


Koalice pro Pardubický kraj představí svou koncepci zdravotnictví
30. 11. -0001 0:00 | v kanceláři KDU-ČSL respektive Koalice pro Pardubický kraj (Masarykovo nám. 1544, Pardubice, 3. patro) více

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.