Chrudim kandiduje na celostátní setkání mladých v roce 2010 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Chrudim kandiduje na celostátní setkání mladých v roce 2010


Chrudim/Přerov – zástupci Občanského sdružení Altus mají v nadcházejících dnech důležité poslání. Budou se v termínu od 24. do 27. října ucházet o pořadatelství prestižní akce „Celostátní vrcholná výměna zkušeností“ (CVVZ) pro rok 2010.

Chrudim/Přerov – zástupci Občanského sdružení Altus mají v nadcházejících dnech důležité poslání. Budou se v termínu od 24. do 27. října ucházet o pořadatelství prestižní akce „Celostátní vrcholná výměna zkušeností“ (CVVZ) pro rok 2010. Jedná se o setkání zhruba tisícovky vedoucích dětských klubů, oddílů a středisek volného času z celé ČR i ze zahraničí. Účelem této víkendové akce je výměna zkušeností při práci s dětmi, diskuze o problémech v oddílech či ve styku s úřady a také poznávání nových přátel. Dále zde nechybějí ani rukodělné aktivity, prožitkové hry či prohlídky zajímavostí pořadatelského města.

„Do boje o pořadatelství jsme se již aktivně zapojili v roce 2004. Tehdy nám bohužel štěstí nepřálo. Věřím, že letos vyhrajeme a Chrudim se zapojí do série měst, kde se tato významná akce uskuteční,“ říká předseda Občanského sdružení Altus Martin Benák.

Ve kterém městě se bude konat akce za dva roky rozhodnou účastníci svojí volbou v pondělí 27. října v rámci slavnostního ukončení CVVZ v Přerově. Podporu kandidatuře jede vyjádřit i chrudimský místostarosta Roman Málek.

„Naše sdružení se již delší dobu na tuto kandidaturu připravuje. Díky tomu máme dostatek materiálů pro každého návštěvníka letošní Přerovské CVVZ. Ty se týkají Chrudimi
a okolí, dále Občanského sdružení Altus a jeho aktivitách a hlavně naší vize CVVZ pro rok 2010,“ dodává organizátor volební kampaně Matěj Zelinka.

Roman Málek
Kontakt:

Markéta Čadová
mediální konzultant, Koalice pro Pardubický kraj
marketka.cadova@seznam.cz
777 872 686


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 10. 2008 11:57
Kategorie: Politika
Název zdroje: Koalice pro Pardubický kraj (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Politické uskupení
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.