Eufour PR, s. r. o. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Eufour PR, s. r. o.


Poslední vydané tiskové zprávy


Ocenění za třídění elektroodpadu putují do měst a obcí v Olomouckém kraji

Ocenění a finanční odměny dnes v Olomouci získaly obce, které v uplynulém roce nejlépe třídily stará elektrozařízení. Certifikáty a šeky jim předaly hned dvě neziskové společnosti, které se zabývají zpětným odběrem vysloužilého elektra – ASEKOL a ELEKTROWIN. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil ve spolupráci s Olomouckým krajem a Autorizovanou obalovou společností EKO-KOM.

Olomouc vyhrála souboj se Zlínem ve sběru použitých baterií

Vítězstvím Olomouce skončil souboj ve sběru starých baterií. Olomoučané jich během letošního Ekojarmarku nasbírali dohromady více než 311 kilogramů, ve Zlíně se v rámci oslav letošního Dne Země podařilo shromáždit takřka 81 kilogramů monočlánků.

Nejlépe odpad na jižní Moravě třídí Kyjov, Střelice, Perná a Podhradí nad Dyjí

Brno (5. prosince 2013) – Stylové trofeje a finanční odměny za důsledné třídění odpadů ve čtvrtek vpodvečer obdrželo několik jihomoravských obcí a měst. Nejlepší v separaci papíru, plastů, skla a nápojových kartonů byli v Jihomoravském kraji za uplynulý rok obyvatelé Kyjova, Střelic, Perné a Podhradí nad Dyjí. Ocenění v tradiční soutěži „My třídíme nejlépe 2013“ předali představitelům samospráv zástupci autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a. s., a Jihomoravského kraje.

Ve Zlínském kraji nejlépe třídí odpady v Luhačovicích, Rymicích a Haluzicích

Obyvatelé Luhačovic a obcí Rymice a Haluzice jsou nejlepší ve třídění papíru, plastu, skla a nápojových kartonů. Zástupci těchto obcí dnes na slavnostním ceremoniálu v Rožnově pod Radhoštěm převzali prestižní ocenění „O keramickou popelnici“. Sedmý ročník soutěže pro samosprávy je součástí aktivit Zlínského kraje a autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a. s., které jsou zaměřené na podporu tříděného sběru odpadu ve městech a obcích.

Návštěvníci divadla a filharmonie v Olomouci začnou třídit odpad

Olomouc - Třináct stanovišť se speciálními nádobami na třídění odpadu je nově k dispozici návštěvníkům Moravského divadla Olomouc (MDO) a Moravské filharmonie Olomouc (MFO). S problematikou odpovědného nakládání s odpady se navíc budou diváci těchto kulturních institucí seznamovat i v rámci doprovodných aktivit o přestávkách představení či ve formě informací v tištěných programech.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.