Českomoravský cement, a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Českomoravský cement, a.s.


Poslední vydané tiskové zprávy


Den otevřených dveří v cementárně Radotín přilákal rekordní počet návštěvníků

V sobotu 24. září 2016 uspořádala společnost Českomoravský cement, a.s., v závodě v Radotíně Den otevřených dveří. Tato tradiční akce připomíná významné výročí 55 let od zahájení provozu cementárny v Radotíně a také 145 let výroby cementu v Praze. Letošní Den otevřených dveří přilákal více než 1400 návštěvníků, což je dosavadní rekord.

Vyhlášení výsledků soutěže podporující biodiverzitu Quarry Life Award

V pondělí, 5. listopadu 2012 proběhlo v brněnském Pavilonu Anthropos slavnostní vyhlášení výsledků národního kola mezinárodní vědecké a vzdělávací soutěže Quarry Life Award. Cílem soutěže byla podpora biodiverzity v průběhu těžby i v procesu rekultivace, ale také osvěta a posílení povědomí o biologické hodnotě těžebních prostor. Soutěž vyhlásily společnosti Českomoravský cement, a.s. a Českomoravský štěrk, a.s. v září 2011 a byla určena studentům a výzkumným pracovníkům.

Českomoravský cement získal Zlatého Permona pro rok 2011

Začátek jara přinesl společnosti Českomoravský cement, a.s., nástupnická společnost významný úspěch v oblasti bezpečnosti. Společnost může být hrdá na to, že pro rok 2011 získala významné báňské ocenění za bezpečnost v hornictví ZLATÝ PERMON. Ocenění se uděluje od roku 2002 a Českomoravský cement se může s touto cenou pochlubit již podruhé.

ČSO a Českomoravský štěrk, a.s., podepsali dohodu, která zajistí hnízdiště pro ohrožené rybáky

Česká společnost ornitologická (ČSO), nevládní organizace zabývající se výzkumem a ochranou ptáků, a společnost Českomoravský štěrk, a.s. (ČMŠ), člen HeidelbergCement Group, podepsali dnes deklaraci, která stvrzuje několikaletou spolupráci obou organizací v oblasti ochrany přírody a je základem pro její budoucí rozšíření.

Quarry Life Award: v soutěži je přihlášeno přes 300 soutěžních návrhů!

První část mezinárodní soutěže Quarry Life Award je za námi. Zájem ze strany studentů i vědeckých pracovníků byl opravdu velký. Do soutěže bylo přihlášeno přes 300 návrhů z 18 zemí a 4 kontinentů.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.