Beaufort | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Beaufort


Vydané tiskové zprávy


30 000 km na kole a víc jak 550 dní na cestách

Cesta okolo světa na kole, 27 zemí a přes 18 měsíců na cestách. Zdá se vám to nereálné? Pro Karola Voltemára – cyklistu, cestovatele a konzultanta internetového marketingu ze Slovenska, to je realita. V rámci jeho cestovatelského projektu World Bike Travel jel z Evropy až na kraj Asie, křížem přes Austrálii.

Jak z dluhové pasti? Jedině osobní bankrot!

Život na dluh je fenoménem současné uspěchané doby. Nikdo nechce čekat a omezovat své potřeby. Pod masáží reklam, které jsou všude okolo nás, máme pocit, že musíme mít nejnovější technické novinky, nové auto na leasing, pořídit si nové bydlení na hypotéku nebo chytré stavební spoření, užít si exotickou dovolenou a nafotit si snímky novým fotoaparátem či chytrým mobilem, abychom se mohli o své radostné pocity podělit na facebooku s představou, kolik „přátel“ tím popíchneme.

Měknou vám kosti? Řešení je jednoduché – vitamin D!

Vitamin D je pro naše tělo velice důležitý. Je totiž nezbytný pro vstřebávání vápníku z potravy a pro jeho následné vázání v kostech. Pokud máme vitaminu D nedostatek, nejen, že nám měknou kosti, ale také slábne náš imunitní systém a my jsme tak náchylnější k různým nemocem. Statistiky to potvrzují, většině lidí vitamin D chybí.

Na italské jezero Garda jedině s Euro Reisen

Podzim a blížící se zima není právě obvyklé období pro realizaci dovolené. Tento zažitý stereotyp chce cestovní kancelář Euro Reisen s.r.o. zbořit. Proto pro vás připravila nový zájezd do slunné Itálie. A kam? Do jedné z nekrásnější oblasti Itálie – Lago di Garda.

Počet insolvenčních návrhů v ČR ke konci října vzrostl na 12.475

Praha – Počet insolvenčních návrhů v České republice za deset měsíců letošního roku činil 12.475, a přesáhl tak o 5287 jejich počet za stejné období 2009. V samotném letošním říjnu bylo podáno 1490 insolvenčních návrhů, což je letos největší počet za měsíc. Na nárůstu se podílelo 1018 insolvenčních návrhů fyzických osob, tedy nejvyšší měsíční počet v historii. ČTK o tom dnes informovala společnost Creditreform.

Asterie spravuje dluhy, není to podvod

Kdo Vás neoddluží tak, že přijde a zaplatí za Vás celou částku i s úroky?

Říjnové úspěchy Asterie

Již od roku 2007 Asterie pomáhá lidem s oddlužením pomocí unikátního způsobu, který spojuje zastupování klienta při vyjednávání lepších splátek, účast na soudních přích a hledání nových výdělků, které pokryjí splátky.

Už rok zažívá, co je oddlužení a život v chudobě

Petra má šanci vybřednout z dluhů a začít nový život s čistým štítem. Soud jí povolil oddlužení. Věřitelům splácí půjčky, které se vyšplhaly do statisícových částek. Přitom to začalo nevinně, měla kreditní kartu a známý ji poprosil o půjčku.

NadpisNa mizinu přicházejí hlavně milionoví dlužníci

Praha–Bezpeně z k soudu vlez. Takhle upraveným rčením se v posledních měsících řídí stále více lidí ze středních Čech. Svědčí o tom alespoň fakt, že počet insolvenčních návrhů i oddlužení výrazně roste. „Ke konci září obdržel Krajský soud v Praze vyšší počet insolvenčních návrhů než za celý loňský rok,“ sdělila Deníku Zuzana Steinerová. „Zatímco v roce 2009 došlo k soudu celkem 652 podání, jen za první pololetí roku 2010 to bylo 563 případů – a v září pak počet návrhů dosáhl dokonce 758,“ uvedla mluvčí s tím, že trend ve Středočeském kraji odpovídá celorepublikovému vývoji.

Znejte svá práva dokonale! Informujte se zdarma u právního zástupce Asterie!

Asterie, správce dluhů, stále zaznamenává nárůst klientů, kteří už nedosáhnou na své dluhy a potřebují podat pomocnou ruku. Většina těchto klientů se však do dluhů dostává zbytečně…

Správci dluhů v ulicích

Z dat společnosti Asterie vyplývá, že počet zadlužených domácností přibývá. Správci dluhů proto vyrazili do ulic několika českých měst, aby vám pomohli najít cestu z dluhové pasti.

Jsou služby poskytované společností Asterie podvod?

Poslední dobou se objevilo několik názorů o nekalých praktikách společnosti, která pomáhá svým klientům v oddlužení, Asterie, s.r.o., jež byly označeny za podvod. Tento názor však vyplývá pouze z nenaplněných představ některých spotřebitelů, jež se svým neuváženým jednáním dostali do velké finanční tísně a velmi se podivují nad tím, že Asterie, správce dluhů, jejich dlužné částky nezaplatí z vlastních rezerv. Pojďme se společně podívat, jak takový názor vlastně vzniká.

Jak z dluhové pasti? Pomůže Asterie

Na spoustě renomovaných serverech se čím dál častěji objevují témata a články ohledně zadlužování obyvatel. Ekonomická krize zasáhla snad každého občana. Snížila se kupní síla, zvýšila nezaměstnanost a stále panuje nejistota z dalšího vývoje. Investoři vyčkávají a ekonomika stagnuje.

Asterie - Váš správce dluhů

Společnost Asterie s.r.o. je známá díky své jedinečné komplexní službě, kterou spravuje dluhy dlužníkům. Nejde a nikdy nešlo o jednorázové zaplacení všech pohledávek dlužníka. Asterie podvod není a v mnoha případech se jí podaří domluvit dlužníkům, pro které pracuje, lepší podmínky s věřiteli. A také slaví, společně se svými klienty, úspěchy i u soudu.

Oddlužení u Asterie - splácejte své dluhy ve Švýcarsku!

Společnost Asterie s.r.o., jejímž hlavním oborem činnosti je oddlužení, funguje na českém trhu již více než dva roky. Byla založena začátkem srpna 2007. O rok později, v listopadu 2008, se stala Asterie také registrovanou pracovní agenturou. Do dnešního dne má celkem 4000 klientů. Na jednoho klienta Asterie připadá průměrně 10 věřitelů a dluh půl miliónu korun.

Je oddlužení od Asterie podvod?

S nástupem ekonomické krize se slovo oddlužení stává čím dál frekventovanějším. Svou vinu na tom nese ztráta zaměstnání, uvěření agresivní reklamě na \"levné\" spotřebitelské úvěry, které snadno přerostou přes hlavu, či nějaká osobní tragédie.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.