Crest Communications | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Crest Communications


Poslední vydané tiskové zprávy


Martin Němeček je novým předsedou představenstva Realitní společnosti České spořitelny

- Novým předsedou představenstva Realitní společnosti České spořitelny se v březnu 2012 stal Martin Němeček, dosavadní ředitel oblastní pobočky České spořitelny Praha centrum - Ve funkci vystřídal Aleše Mamicu, který přechází do Stavební spořitelny České spořitelny

CRESCON A PSJ PŘEDSTAVUJÍ NOVÝ PROJEKT LUXUSNÍHO BYDLENÍ – NA DOLINÁCH 24

Společnosti CRESCON a PSJ uvádějí na trh nové luxusní bydlení, komorní rezidenční projekt Na Dolinách 24. Bytový dům s celkem osmi velkými byty vyroste v atraktivní lokalitě pražského Podolí.

Realitní společnost České spořitelny má v Brně nového franšízového partnera

Realitní společnost České spořitelny (RSČS) intenzivně pracuje na splnění svého předsevzetí mít letos na území České republiky 35 franšízových poboček. K síti realitních kanceláří se připojil další franšízový partner, brněnská kancelář RSČS/FINEZZA. Ta se primárně zaměřuje na zprostředkování prodeje či koupě jak starších bytů nebo domů, tak i nových nemovitostí z developerských projektů.

CENTRAL PARK PRAHA PATŘÍ S DEVADESÁTI PRODANÝMI BYTY MEZI 9 % NEJÚSPĚŠNĚJŠÍCH DEVELOPERŮ ROKU 2011

V loňském roce bylo v projektu Central Park Praha prodáno 90 bytových jednotek. Tato skutečnost řadí Central Park Praha ve světle posledních analýz společnosti Trigema mezi nejúspěšnější developery podle počtu prodaných bytů v roce 2011.

Náš první byt! Jak ho zařídit a vyvarovat se chyb začátečníka?

Nový byt znamená pro mnohé splněný sen. Po stresech se zaplacením a s vyřízením všech nutných dokumentů následuje obvykle ta příjemnější část - vybavování a zařizování nového domova. I to se ale lehce může změnit v noční můru, pokud nevíme, jak na to. Rady lze načerpat například na dalším z cyklu seminářů a tematických dnů pro širokou veřejnost pořádaných developerskou společností BCD Group a realitní kanceláří LEXXUS, který se uskuteční ve čtvrtek 15. března 2012 v 18 hodin v prostorách společnosti LEXXUS. Na semináři se také účastníci dozví zajímavé informace o současné situaci na českém realitním trhu.
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.