Česká plynárenská unie | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Česká plynárenská unie


Poslední vydané tiskové zprávy


Splnit závazky EU lze větším využitím zemního plynu

Praha (7. prosince 2007) – Více než 60% lidí u nás se domnívá, že vhodným řešením pro krytí budoucích energetických potřeb státu je přechod na efektivní technologie na bázi zemního plynu. To vyplynulo z průzkumu, který provedla v listopadu 2007 výzkumná agentura Ipsos Tambor na reprezentativním vzorku populace ČR (N=500) .

4. ročník Gas Business Breakfast 2007

Praha (7. prosince 2007) – Za účasti významných představitelů státní správy i soukromého sektoru se v pátek, 7. 12. 2007, ve 24. patře hotelu Corinthia Towers uskutečnila Gas Business Breakfast 2007, tentokrát pod názvem Rok 2007 – reflexe plynárenského trhu. Organizace konference byla opět zajištěna vydavatelstvím EURONEWS, a. s. ve spolupráci s Českou plynárenskou unií.

Avízo - Čtvrtý ročník Gas Business Breakfast 2007

V pátek, 7. prosince 2007 od 8:00 hod. se v prostorách hotelu Corinthia Towers v Praze uskuteční již čtvrtý ročník Gas Business Breakfast 2007. Konference je opět pořádána vydavatelstvím EURONEWS, a.s. ve spolupráci s Českou plynárenskou unií jako hlavním partnerem.

Potřebujete informace o pohonu na zemní plyn?

PRAHA (22. října 2007) – stlačený zemní plyn (CNG) má obrovskou budoucnost jako motorové palivo. Nejen, že je levný (současné ceny stlačeného zemního plynu jsou 10 - 15 Kč/m3, což je asi poloviční cena oproti ceně benzinu, 1l benzinu = 1 m3 zemního plynu), a dále má vysoké oktanové číslo (130, obecně vysoké oktanové číslo zvyšuje odolnost proti klepání motoru), ale hlavně je to čisté palivo, které bohatě splňuje dnešní emisní limity.

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.