Trigema a.s. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Trigema a.s.


Vydané tiskové zprávy


Dny otevřených dveří na PV a VTP Roztoky

Ve dnech 26. - 28. 5. 2015 probíhaly na Parku vědy Roztoky dny otevřených dveří. Pro návštěvníky z řad odborné i laické veřejnosti byl připraven program, který byl rozdělen do několika částí.

2Barevné Letňany jsou vyprodané!

Praha, 9. duben 2015 / Jen týden po vyprodání II. etapy podepisuje smlouvu i poslední majitel nového bytu na etapě třetí. Končí tak prodej projektu, který je v nabídce od poloviny roku 2012. Za necelé 3 roky společnost Trigema v Letňanech prodala přes 200 nadstandardních nových bytů.

Druhá etapa 2Barevných Letňan už je zcela vyprodaná

Praha, 2. duben 2015 / Už i druhá etapa úspěšného rezidenčního projektu v Letňanech je plně obsazená. V tuto chvíli zůstávají jen poslední 2 byty na závěrečné třetí etapě.

Chloe Geitmann Akrithaki vystavuje v galerii Academic

Roztoky, 8. prosinec 2014 / V galerii hotelu Academic probíhá od 1. prosince výstava řecké vizuální umělkyně Chloe Geitmann Akrithaki. Výstava potrvá až do konce února.

Trigema Startup se představila na Veletrhu podpory podnikání

Praha, 19. listopad 2014 / Nově vzniklá společnost Trigema Startup se poprvé prezentovala veřejnosti na veletrhu podpory podnikání. Společnost kromě investic a služeb nabízí začínajícím firmám také zařízené prostory v podnikatelských inkubátorech za zvýhodněné ceny a s možností spolupráce se zkušenými vědeckými pracovníky.

Dvacetileté výročí společností Trigema, Paraple a Czech Press Photo

Praha, 18. listopad 2014 / Je to už dvacet let, co světlo světa spatřilo Centrum Paraple, pomáhající lidem po úrazu míchy, i fotografická soutěž Czech Press Photo oceňující každoročně nejlepší české snímky s nejvyšší novinářskou i estetickou hodnotou. Stejně tak oslavila letos dvacetiny i společnost Trigema. Kromě tohoto výročí pojí všechny tři organizace ještě jedna věc – vzájemná spolupráce.

Den otevřených dveří ve Vědeckotechnickém parku

Dny otevřených dveří, které proběhly ve dnech 21. – 23. 10. a 29. – 30. 10. 2014, uspořádala společnost VTP Roztoky a.s. ve spolupráci s Centrem vozidel udržitelné mobility (www.cvum.cz), které spadá pod ČVUT Fakultu strojní v Praze. Počet osob na tuto akci byl z bezpečnostních důvodů omezen na 15 na jednu denní skupinu. I přes toto omezení byl o akci velký zájem a ze 75 volných míst jich bylo obsazeno 51.

Už i poslední etapa 2Barevných Letňan je dokončená

Praha, 29. říjen 2014 – Minulý týden byla zkolaudováno třetí – poslední – etapa rezidenčního projektu 2Barevné Letňany. Tímto je celý projekt dokončený a připravený pro nové obyvatele. Předávky bytů z poslední etapy začnou 10. Listopadu 2014. Po tomto datu už tedy budou k okamžitému nastěhování připraveny všechny zbývající byty v projektu.

Slavnostní podpis smlouvy mezi VTP Roztoky a společností Eaton

Vědeckotechnický park v Roztokách dnes navštívila delegace z americké centrály společnosti Eaton Corporation. Při této příležitosti byla slavnostně podepsána smlouva o pronájmu části Vědeckotechnického parku Roztoky české dceřiné společnosti koncernu Eaton - Eaton Elektrotechnika, s.r.o.

Lyžařské středisko Monínec je připraveno na zimní sezónu

Zmodernizovaný lyžařský areál na Monínci si rychle získal řadu příznivců. Je to dáno nejenom jeho exkluzivní polohou 70 km od Prahy, ale i kvalitou a komplexností poskytovaných služeb.

Výstavba Rezidence 3D zahájena

V Dolnocholupické ulici v Praze-Modřanech byla právě zahájena výstavba projektu Rezidence 3D, který realizuje společnost Trigema.

Trigema opět zvýšila zisk

Praha, 15.4.2011 Podle auditem ověřených údajů zaznamenala skupina společností Trigema za rok 2010 konsolidovaný obrat 801 miliónů Kč (meziroční nárůst o 28 %). Zisk po zdanění se dokonce zvýšil o plných 78 % na 91 miliónů Kč. Tato čísla obzvlášť vynikají ve srovnání s tím, že většina oborů, v nichž Trigema podniká – stavebnictví, developing a cestovní ruch, procházely v roce 2010 citelnou krizí.

Rezidenční trh v Praze – cenová analýza

Praha 24.2.2011 Přinášíme druhou část našeho seriálu výstupů ze statistického sledování rezidenčních projektů v Praze. (První část naleznete na http://blog.trigema.cz.) Ke sběru dat používáme veřejně dostupné zdroje a informace, které uvolňují jednotliví developeři.

Trigema Building zabodovala v soutěži „NEJLEPŠÍ Z REALIT“

Na slavnostním galavečeru byly ve středu 10. listopadu 2010 v sále České národní banky v Praze vyhlášeny výsledky 12. ročníku prestižní soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“ . Soutěž probíhala pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN).

Barevné Letňany: zahájena výstavba Modrého domu

Společnost Trigema zahájila v těchto dnech výstavbu třetí etapy mimořádně úspěšného projektu Barevné Letňany. Předprodej bytů dosáhl za pouhé tři měsíce prodeje na impozantních 68% - prodáno či rezervováno je 63 z celkového počtu 92 bytů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.