Zkraťte ranní rutinu na minimum s holicím strojkem Philips PowerTouch | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zkraťte ranní rutinu na minimum s holicím strojkem Philips PowerTouch


Pro většinu mužů je každodenní holení nutné zlo, které musí podstoupit, pokud nechtějí vypadat jako loupežníci z pohádky. Při každodenním holení navíc většinou není možné dosáhnout zcela hladké pokožky, jelikož holicí strojek nedokáže zachytit krátké vousy, které narostly během čtyřiadvaceti hodin od posledního holení. Naštěstí však existuje řešení. Společnost Philips, která si ve světě holení udržuje vedoucí postavení již více než 70 let, představila novou řadu holicích strojků PowerTouch. Díky nim můžete zkrátit čas strávený holením na minimum a i při každodenním holení dosáhnout dokonale hladké pokožky

Rychlejší, hladší oholení
Nejvyšší model řady Philips PowerTouch (PT920) byl vytvořen, aby vám ušetřil váš drahocenný čas a zvýšil efektivitu holení na maximum. Holicí hlavy TripleTrack se dokonale přizpůsobují konturám vaší tváře i krku a zároveň nabízejí o 50 procent větší plochu pro ještě rychlejší a hladší oholení. Holicí hlavy mají drážky pro oholení delších vousů a otvory pro odstranění i toho nejkratšího strniště. K hladkému oholení rovněž přispívá i systém dvou břitů Super Lift&Cut, kde je vous nejdříve nadzvednut a teprve poté oholen pod úrovní pokožky. Široký a výkonný zastřihovač je ideální pro úpravu knírů, strnišť a kotlet.
Holicí strojek Philips PowerTouch PT920 díky svému tvaru perfektně padne do ruky. Úprava Antislip grip zajistí, že vám strojek nebude v ruce klouzat. Překážet vám nebude ani napájecí kabel – holicí strojek plně zvládá akumulátorový provoz. Na jedno nabití vydrží více než 60 minut, přičemž pro úplné nabití stačí jen jedna hodina, takže je k akci připraven vždy, když ho potřebujete.
Aby použití holicího strojku bylo co nejvíce příjemné a hygienické, je možné jej omývat pod tekoucí vodou. Pro důkladnější vyčištění je vám u nejvyššího modelu k dispozici systém JetClean, který váš strojek důkladně omyje, promaže, vysuší a zároveň nabije. Strojek PowerTouch PT920 tak vždy bude prvotřídně připraven na každodenní holicí šichtu. Při cestování oceníte možnost uložit svého věrného přítele do praktického pouzdra.
Cena holicích strojků řady PowerTouch začíná již na 1299 Kč, nejvyšší model řady PowerTouch s označením PT920 stojí 4 149 Kč.


Pro více informací kontaktujte:
Petra Fliegerová
Trade Marketing Officer
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 484
e-mail: petra.fliegerova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 2. 2012 17:05
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Fleishman Hillard Prague (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.