Fleishman Hillard Prague | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace

Informace o zdroji


Fleishman Hillard Prague


Poslední vydané tiskové zprávy


Světová sluchátka CitiScape přináší Philips

Poslouchejte svou oblíbenou hudbu na světové úrovni. Nová řada designových sluchátek Philips CitiScape totiž byla inspirována šesti metropolemi, které určují globální trendy. Na vývoji se podílelo více než sto nejkreativnějších obyvatel New Yorku, Londýna, Šanghaje, Berlína, Paříže a Tokya. Ruku v ruce s designem jde i vynikající kvalita zvuku z laboratoří Philips. Můžete si tak být jistí, že si hudbu vychutnáte v té nejvyšší možné kvalitě kdykoli a kdekoli.

Dopřejte si lahodný salát bez námahy s tyčovým mixérem Philips

Máte rádi saláty? Na jaře byste si je měli dopřávat ještě ve větší míře než obvykle. Jaro je totiž optimální doba pro detoxikaci organizmu po dlouhé zimě a navíc je třeba začít myslet na redukci přebytečných kil, která jsme nabrali v průběhu zimy, abychom se nemuseli stydět v létě svléknout do plavek. Philips vám nyní přináší pomocnou ruku v podobě nového tyčového mixéru Avance s označením HR1659. Ten je vybavený speciálním příslušenstvím pro krájení zeleniny na kostky. V mžiku tak vytvoříte lahodný zeleninový salát, stejně jako celou řadu dalších pochoutek.

Dejte šťávu svému smartphonu s Androidem díky novým dokovacím reproduktorům Philips Fidelio

Společnost Philips jako jediná na trhu přichází s kompletní řadou dokovacích reproduktorů Fidelio pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android. S jejich pomocí vytvoříte z vašeho Androidího miláčka nadupanou Hi-Fi sestavu a zároveň elegantní doplněk do vašeho domova. Kromě přehrávání hudby uložené v telefonu, budete moci poslouchat tisíce internetových rádií, stahovat hudbu nebo jí synchronizovat z vašeho počítače a zároveň telefon nabíjet.

Lenovo mezi pěti nejznámějšími značkami

Praha, 15. března 2012 – Lenovo se zařadilo mezi 5 značek výrobců notebooků a počítačů, které si zákazníci v České republice nejčastěji spontánně vybaví. Podle průzkumu o značce, který proběhl v lednu letošního roku, celkové povědomí o značce Lenovo mezi českými zákazníky dosahuje téměř 70 %. Znalost značky Lenovo roste kontinuálně od konce roku 2009, kdy společnost uvedla na český trh řadu notebooků IdeaPad určenou pro spotřebitele.

Adobe Photoshop Lightroom 4 je nyní k dispozici

Nová verze nabízí vylepšené pracovní postupy při zpracování digitálních fotografií
Více

Poslední tiskové konference


PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.