Zebra se prezentuje i na cestách | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Zebra se prezentuje i na cestách


STÁHNOUT 3-DSCN5907-1024x768.jpg (maximální velikost 0,5 MB)

Vysoké Mýto Úspěchy českého vozidla ZEBRA zaujalo návštěvníky významného evropského veletrhu IFAT v Mnichově stejně jako návštěvníky Jičínského veletrhu 2016. Proto se společnost ZEBRA GROUP rozhodla pro prezentaci vozu formou individuální i skupinové prohlídky. Nabízí i možnost navštívit montážní linku ve Vysokém Mýtě a nahlédnout do zákulisí.

„Letošní výroba vozidel ZEBRA nabízí jedinečnou možnost nákupu cenově výhodného sériově vyráběného vozidla, které je zařazeno v kategorii speciální stroj s emisním limitem EURO 5. Tím nabízíme dobrou možnost pro pořízení víceúčelového nosiče nástaveb, ale také významnou úsporu provozních nákladů,“ říká jednatel společnosti Petr Řihák.

ZEBRA za Vámi i ráda přijede. Pro zájemce, ať už města či obce, technické služby, zahradnictví, lesnické podniky i stavaře může být přínosné praktické vyzkoušení a reálné srovnání v prostředí, ve kterém by se měl vůz uplatnit. Samozřejmostí je odborné proškolení a potřebné manuály v českém jazyce.

Výhodami vozu Zebra je nejen pohodlí, ale i cena, rychlost a řidičské oprávnění
Vůz ZEBRA, s možností volby mezi novou 3 - místnou verzí kabiny a standardní 2-místnou kabinou, je v této kategorii leaderem na českém trhu. Nabízí plnohodnotné pohodlné sedačky místo standartní lavice. Disponuje rychlostními možnostmi od 0,5 km do 80 km/hod, motorem s emisním limitem EURO 5 a navíc o více jak 20 % levnější cenou pořízení a cenou náhradních dílů než zahraniční konkurence. „Nabízíme volitelný pohon 4x2 nebo 4x4 a věříme, že bonusem je i záruka 3 roky bez navýšení ceny. K řízení Vám stačí také jen řidičský průkaz skupiny „B“,“ dodává p. Řihák.

Vozidlo je možné upravit na míru požadavkům zákazníka. Dbá se na kvalitu a účelnost vozu, přesto s možností pohodlí a variability.

Pro více informací navštivte web www.zebracar.cz/ nebo sledujte Zebru na Facebooku: www.facebook.com/multicar.zebra/. Tel: 773 759 357
Kontakt:

Marta Bergmanová
PR manager
bergmanova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 37

Vydáno: 7. 11. 2016 8:29
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.