Žáci umělecké školy potěší vánočním vystoupením pacienty v broumovské nemocnici | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Žáci umělecké školy potěší vánočním vystoupením pacienty v broumovské nemocnici


Broumov – Ve čtvrtek 13. prosince vystoupí na následné péči nemocnice Broumov žáci Základní umělecké školy v Polici nad Metují, aby potěšili zdejší pacienty a přiblížili jim vánoční atmosféru i v nemocnici.

Vystoupení žáků, pod vedením učitele ZUŠ Josefa Fialy, začne v 9 hodin. Žáci si připravili hodinový vánoční program, kde nebude chybět hra na hudební nástroje, mluvené slovo a také společné zpívání s pacienty. Po programu si žáci společně s ostatními projdou oddělení chirurgie, interny a lůžek následné péče.
„Pacienti, kteří tráví delší dobu v nemocnici a budou zde i přes Vánoce, toto vystoupení určitě potěší. Je to způsob, jak pacientům zpříjemnit pobyt, zvláště teď, v období adventu,“ říká ředitel Oblastní nemocnice Náchod Miroslav Švábl, podle kterého bude mít koncert i výchovný charakter pro samotné účinkující. „Děti budou moci vidět život člověka i ze stránky nemoci a stáří, což považuji za velký přínos pro jejich vztah k hodnotám,“uvedl ředitel nemocnice Švábl.

Kontakt:

Tomáš Zdechovský
general manager
zdechovsky@commservis.com
774888300


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2007 14:11
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu strategií, image, výzkumy a analýzy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.