WEBDISPEČINK získal nejvyšší ocenění za fleetové služby za rok 2012 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


WEBDISPEČINK získal nejvyšší ocenění za fleetové služby za rok 2012


Olomouc/Praha – Ve specializované anketě ALD Automotive Fleet Awards, která se zaměřuje na správu firemních automobilů, získal první místo systém pro správu vozových parků WEBDISPEČINK. Odborná porota zařadila tento systém mezi šest nejlepších fleetových produktů v České republice za rok 2012.

„V kategorii elektronické a telematické systémy získal WEBDISPEČINK jednoznačně první místo. Konkurence je v této oblasti rok od roku větší, proto si tohoto ocenění velmi vážíme. Systém vyvíjíme více jak třináct let, a to na základě požadavků a zpětné vazby z více než tří tisíc firem,“ sdělil Tomáš Hoplíček z firmy HI Software Development, která společně s firmou Princip vytváří a provozuje WEBDISPEČINK. Druhé místo získala CCS Česká společnost pro platební karty za produkt CCS Carnet.

Nominované produkty hodnotila desetičlenná porota nezávislých fleetových odborníků. WEBDISPEČINK ve své kategorii zvítězil zcela přesvědčivě se ziskem osmačtyřiceti bodů, druhý produkt v pořadí obdržel jednatřicet bodů.

Hoplíček považuje za největší přednost WEBDISPEČINKU osobní přístup ke klientům: „Bereme v potaz připomínky uživatelů a nabízíme jim individuální řešení. Vzhledem k tomu, že společně s partnery z firmy Princip vyvíjíme jak mobilní jednotky, tak software, není pro nás problém pružně reagovat.“

Další ocenění pro WEBDISPEČINK
ALD Automotive Fleet Awards je domácí specializovaná anketa zaměřená na správu vozových parků a firemních automobilů. Pořádá se od roku 2008 a jejím cílem je ocenit produkty a služby, které v tomto segmentu vynikají. Ocenění v této anketě však není pro WEBDISPEČINK zdaleka první, ale naopak je to další z řady cen, kterými se může pyšnit. Již v roce 2006 získal WEBDISPEČINK hlavní cenu AUTOTEC PRIX 2006 za nejlepší exponát veletrhu v kategorii Cena Radiožurnálu ČRo1.
Kontakt:

Petr Příhoda
projektový manažer HI Software Development

prihoda@hisoftware.cz
+420 724 804 674


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 11. 2012 9:06
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.