Vědec z české neurolaboratoře bojuje o prvenství v mezinárodní soutěži | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Vědec z české neurolaboratoře bojuje o prvenství v mezinárodní soutěži


Hradec Králové - Ředitel královéhradecké neurolaboratoře Commservis.com Tomáš Zdechovský se probojoval mezi tři nominované na mezinárodní ocenění WIFI Trainer Award 2013. Jeho inovativní metodiku rozvoje kognitivních schopností a mentálního koučinku tak nyní posuzuje odborná komise ve Vídni. Za dobu existence soutěže (67 let) je to vůbec poprvé, co byl nominován český lektor. O jeho umístění bude rozhodnuto na slavnostním vyhlášení vítězů, které proběhne dne 6. června. Už samotná nominace je však pro Tomáše Zdechovského životním úspěchem.

„Tomáš Zdechovský byl vybrán mezi nominované z dvanácti tisíc lektorů. Být mezi třemi nejlepšími je nejen obrovský osobní, ale i národní úspěch, který dokazuje, že v České republice jsou chytří lidé, kteří mají Evropě stále co nabídnout,“ říká projektová manažerka Martina Honsová z české pobočky rakouské vzdělávací agentury WIFI.

Výzkumu mozku a jeho mentálnímu rozvoji se Tomáš Zdechovský a jeho tým věnuje sedm let a o jeho metody projevují velký zájem zahraniční psychologové. V největší středoevropské neurolaboratoři Commservis.com, kterou vybudoval, dnes vedle předních manažerů trénuje i sportovce - v současné době juniorskou reprezentaci moderních pětibojařů, ligových stolních tenistů, hokejistů nebo tým extraligových pardubických basketbalistů.

Sám Zdechovský o své nominaci říká: „Už samotnou nominací jsem byl mile překvapen. Vnímám ji spíše jako úspěch celého svého týmu a České republiky, která dokáže nabídnout špičkové projekty a metodiky. Pevně věřím, že díky této ceně budeme moci v Hradci Králové, v Třebíči, v Bratislavě nebo Košicích naše neurolaboratoře rozšířit.“

Cena WIFI Trainer Award je každoročně udělována lektorům, kteří zavádějí nové koncepce do modelů vzdělávání. Jedná se o velmi prestižní ocenění, které trenérům otevře dveře do společností z celého světa. Za účasti zástupců mnoha významných firem a vládních institucí z celé Evropy převezmou všichni ocenění ceny na galavečeru ve Vídni dne 6. června.

Kdo je Tomáš Zdechovský?
Tomáš Zdechovský se narodil v roce 1979 v Havlíčkově Brodě na Vysočině. Po studiu na vysokých školách v České republice a Itálii pracoval jako poradce a osobnostní trenér. Od roku 2007 se zabývá neuro tréninkem, od srpna 2010 spolupracuje s bývalým ředitelem Microsoftu Ivanem Pilným. O svých poznatcích v oblasti tréninku mozku publikoval několik studií a přednášel v řadě států Evropy. Je autorem nápadu prvního vrtulníku řízeného mozkem a tréninkových metod pro sportovce. V současné době žije se svou rodinou v Hradci Králové.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
zdechovsky@commservis.com
http://www.commservis.com
774 888 300
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 13. 5. 2013 8:27
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.