Ve středu začíná semifinále Dívky České republiky 2016 | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ve středu začíná semifinále Dívky České republiky 2016


Pomalu jde do tuhého! Už zítra, tedy ve středu 20. dubna, začíná semifinálová část letošního ročníku soutěže Dívka České republiky 2016.

„Ve středu budeme rozhodovat o šesti finalistkách kategorie Princezna České republiky, o den později pak o osmi finalistkách kategorie Dívka České republiky. Čeká nás náročná práce, protože vybrat mezi takovou spoustou krásných a šikovných pohybově nadaných slečen jen takovou malou část, nebude vůbec jednoduché," předpovídá ředitelka soutěže Aneta Kuklínková.
Ve středu čeká malé Princezny představení se porotě, předvedení volné disciplíny a rozhovor s moderátorem, ve čtvrtek se pak adeptky na finále Dívky České republiky po představení porotě ukáží ve své volné disciplíně, při promenádě v plavkách a na závěr je čeká rozhovor s porotou.
„Semifinále jsme letos pojali slavnostně. I proto jsme velmi rádi, že za námi dorazí patronka a tvář Dívky České republiky, herečka Andrea Kerestešová, která rovněž zasedne v porotě. Kromě ní budou o postupujících rozhodovat členové organizačního týmu soutěže a úspěšné účastnice loňského ročníku. Co bych vzkázal semifinalistkám? Nervozitu, stres a napětí nechte doma a přijeďte si to užít," dodává manažer akce Pavel Šmerda. O průběhu semifinále budeme pravidelně informovat na FB Dívky České republiky.
Soutěž Dívka České republiky nese i letos podtitul Hledáme sympatickou sportující dívku. Přihlásit se do ní tedy mohou každý rok nejen aktivní sportovkyně, ale i dívky, pro které je sport a pohyb přirozenou součástí života. Tím se odlišuje a je jiná oproti klasickým soutěžím krásy. Soutěž má i letos dvě hlavní kategorie. Princezna České republiky, která je určena pro dívky od 7 do 9 let, a Dívka České republiky, do které se mohou přihlásit slečny ve věku od 16 do 22 let. Patronkou soutěže a zároveň tváří akce je herečka Andrea Kerestešová, záštitu nad letošním ročníkem převzali místostarosta města Blanska Jiří Crha a europoslanec Tomáš Zdechovský. Dívka České republiky vyvrcholí finálovým galavečerem, který se uskuteční v úterý 27. září 2016 od 19.30 v Laser Show Hall Boby centra v Brně.

Více informací o soutěži najdete na www.divkaceskerepubliky.cz.
Kontakt:

Eva Fruhwirtová
senior manager
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 4. 2016 10:52
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.