V Třebíči připravují po pětadvaceti letech veletrh firem a práce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Třebíči připravují po pětadvaceti letech veletrh firem a práce


Třebíč – Veletrh firem a práce s názvem Fortel, který se připravuje v Třebíči na 26. a 27. června, bude největší a nejrozsáhlejší prezentací výrobků, služeb a pracovních příležitostí za posledních dvacet pět let v regionu. Dvoudenní veletrh je připraven jako platforma pro setkání zaměstnavatelů, potenciálních zaměstnanců, studentů, spotřebitelů – zákazníků a také obchodních partnerů.

„Motivem veletrhu je ukázat pravou hodnotu slova práce, vrátit práci její původní smysl. S pracovními příležitostmi souvisí rozhodování lidí, zda v Třebíči zůstanou a založí zde rodiny a budou zde chtít vychovávat své děti,“ vysvětluje smysl veletrhu Petr Šmejkal, člen představenstva Okresní hospodářské komory v Třebíči, který má veletrh v Borovině na starosti.

Cílem veletrhu je ukázat, že řemeslo má stále zlaté dno
Veletrh firem a práce v regionu chce představit široké spektrum firem, které v Třebíči podnikají a také ukázat, že v Třebíči je na co navazovat. Na červnovém veletrhu se představí desítky firem a živnostníků z regionu, součástí programu bude dřevorubecká show, farmářské trhy, pro děti budou připraveny soutěže. „Chceme umožnit vystavovatelům získání nových zákazníků a dodavatelů, studentům ukázat široké spektrum firem – potenciálních zaměstnanců a v neposlední řadě chceme na jednom místě široké veřejnosti ukázat možnosti našeho regionu,“ doplňuje Petr Šmejkal.

Veřejnosti se poprvé otevře Alternátor a veřejná prostranství
V rámci veletrhu Fortel bude poprvé otevřeno ekotechnické centrum sousedící s Domem dětí a mládeže ¬– Alternátor. V tomto interaktivním a zábavném centru se návštěvníci nejen vzdělají, ale také si vyzkouší různé možnosti využívání zdrojů energie.
Slavnostně budou také otevřena veřejná revitalizovaná prostranství v Borovině. Díky těmto investicím a projektů se do Boroviny opět vrací život a stává se moderním centrem nejen pro bydlení, podnikání, ale také pro trávení volného času.
Hlavním pořadatelem veletrhu FORTEL je Okresní hospodářská komora Třebíč. „Třebíčská hospodářská komora patří k nejlépe pracujícím okresním komorám u nás a měla by být vzorem pro všechna podobná uskupení v celé republice,“ ocenil aktivity komory prezident Hospodářské komory ČR Vladimír Dlouhý při březnové návštěvě Třebíč.
Kontakt:

Petr Šmejkal
smejkal@btechnik.cz
http://www.btechnik.cz
777 914 411


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 3. 2015 15:32
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.