V Pardubicích proběhne významná konference | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


V Pardubicích proběhne významná konference


Pardubice – V úterý 5. června proběhne v Pardubicích významná konference nazvaná Rovná práva pro všechny, která je určená především pro občany se zdravotním postižením, poskytovatele sociálních služeb, pracovníky veřejné správy a neziskových organizací. Cílem konference je zabývat se problémy, které mají občané se zdravotním postižením.

„V naší společnosti se málo hovoří o právech zdravotně postižených. Proto se Pardubický kraj rozhodl ve spolupráci s Národní radou osob se zdravotním postižením konferenci uspořádat a pozvat na ni zajímavé odborníky,“ úvedl důvody uspořádání konference náměstek hejtmana Pardubického kraje Roman Línek, který společně s radním Jiřím Brýdlem převzali nad konferencí záštitu.
Na konferenci vystoupí řada předních českých odborníků na legislativu a poradenství pro osoby se zdravotním postižením. Vedle právníků z kanceláře ombudsmana budou o řešení případných problémů hovořit také terénní pracovníci a psychologové.

O konferenci je zájem. Lidé se mohou ještě hlásit
O konferenci je mezi lidmi z řad postižených a pracovníků neziskových organizací velký zájem. Prostory jednání jsou bezbariérové a je zajištěn i simultánní přepis pro osoby se sluchovým postižením.
„Uzávěrka přihlášek byla sice do minulého týdne, ale lidé se neustále na konferenci hlásí. Proto jsme závazný termín přihlášek posunuli,“ uzavřela Radka Konečná, krajská koordinátorka Národní rady osob se zdravotním postižením.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 6. 2012 20:23
Kategorie: Veřejná správa
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.