Unikátní vzdělávací program v Hradci Králové | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Unikátní vzdělávací program v Hradci Králové


Hradec Králové (25. 3. 2015) – V rámci České republiky naprosto unikátní vzdělávací program Mentální koučink/Digitální koučink bude ukončen v sobotu 28. března 2015 závěrečným workshopem. První mentální kouči obdrží svá osvědčení, opravňující je k mentálnímu koučování, z rukou Martina Netolického, jednatele společnosti Commservis.com.

Jedinečný vzdělávací program Mentálního/Digitálního koučinku (CZ.1.07/3.2.10/05.0011) byl společností Commservis.com připraven v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. Tato vzdělávací aktivita byla určena pro lidi, kteří působí nebo chtějí působit jako lektoři a pedagogové dalšího vzdělávání v tomto nesmírně zajímavém a dnes i moderním oboru.
„Po téměř roční přípravě, která vyžadovala, jak teoretické tak i praktické zvládnutí znalostí z oboru, jsou první mentální kouči připraveni pro praxi,“ říká Romana Hušková, manažerka projektu. Vyškolení lektoři budou, na základě vypracované metodiky, předávat odborné znalosti zájemcům, kteří chtějí nebo jsou nuceni efektivněji využívat a uplatňovat svoje znalosti ve svém oboru. Podpoří se tím úroveň vzdělanosti a zlepší se kognitivní schopnosti (paměť, vizuálně - prostorová orientace, logické myšlení, mluvnické schopnosti, koncentrace) obyvatelstva.

Závěrečný workshop bude mít na programu několik přednášek, ale také praktických ukázek. Trenér pardubických hokejistů Miloš Říha promluví o mentálním koučingu ve vazbě na vrcholový sport, o trendech a novinkách v léčení pomocí neuro metod vyzkoušených v Hamzově léčebně v Luži přijde přednášet Tomáš Zdechovský a tématem Time managementu se bude zabývat Eva Fruhwirtová, mentální koučka a lektorka neurolaboratoře Commservis.com. Připravena je ukázka intuitivního vidění a možnost vyzkoušet si neuropřístroje tzv. na vlastní kůži. „Vzhledem ke vzrůstajícímu zájmu o tuto oblast jsme se rozhodli, otevřít závěrečný workshop i hradecké veřejnosti. Všechny zájemce o tento obor tedy rád uvítám v sobotu 28. 3. 2015 od 13 hodin v budově Technologického centra, kde bude zajímavý program pobíhat,“ zve na akci Netolický.

Nebývalý zájem si vynutil opakování

Přesto, že se jedná o velmi specifický obor vzdělávání, byl zájem potenciálních studentů tak veliký, že nebylo možné všechny uspokojit. Proto se společnost Commservis.com, ve spolupráci se svou neurolaboratoří, rozhodla kurz zopakovat a v současné době přijímá přihlášky pro rok 2015/2016.Kontakt:

Marta Kašparová
senior manager
kasparova@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 3. 2015 10:53
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.